Zaiga un Raimonds vienīgie bauda dzimumdzīvi

7 komentāri

Šova Precos ar svešinieku pāris Raimonds un Zaiga atklāj, ka bauda intīmo dzīvi un izjūt seksuālo pievilcību. Viņi ir vienīgie eksperimenta dalībnieki, kuri līdz šim atklājuši, ka bauda pilnvērtīgu laulātā pāra dzīvi.

Sociālā eksperimenta Precos ar svešinieku sestajā sērijā visi trīs pāri tikās ar ģimenēm un tuvākajiem draugiem. Siltā atmosfēra bija kā radīta, lai raisītos sarunas par bērniem.

Šova dalībniece Zane atklāj, ka savulaik strādājusi skolā, kur bijusi ciešā kontaktā ar daudz bērniem, tādēļ viņai ”kādam laikam pietiek”. ”Kādreiz droši vien es viņu gribēšu. Jāsagaida tas brīdis. Ir vajadzīgs cilvēks, ar kuru gribi kopīgus bērnus. Kamēr tā cilvēka nav, tikmēr par to vienkārši nedomāju,” saka Zane. Viņas vīram Ulvim bērni patīk un jau kādu laiku ir vēlme pēc savējiem. ”Es ar viņiem saprotos, un, cik es redzu, es arī bērniem patīku, un viņi vienmēr cenšas man tuvoties,” saka Ulvis, kurš ar sievu pārspriedis vien bērnu skaita jautājumu.

Kamēr Uģis labprāt redzētu sev apkārt piecus bērnus, Zanda atzīst, ka viņai būtu gana ar diviem. ”Jo vairāk bērnu, jo vēlāk vairāk, kas par tevi rūpējas,” kuplo pēcnācēju skaitu pamato Uģis. ”Sievietei vairāk bērnu nozīmē, ka viņai jābūt mājās, viņa nevar strādāt, viņas dzīve ir bērni, bērni, bērni. Es domāju par tiem diviem – vai tas nav par daudz,” saka Zanda.

Intīmas detaļas pavīd sociālā eksperimenta līdz šim saderīgākā pāra Raimonda un Zaigas attiecībās.

”Mēs ar Raimondu neesam runājuši par bērniem, bet viņš vienu nakti bija nosapņojis, ka esmu stāvoklī. Es viņam prasīju – kādas tev bija emocijas? Viņš teica, ka esot domājis, ka jāstrādā divos darbos. Viņš domājis – mēs taču izsargājamies, kā var palikt stāvoklī?! Šī tēma mums ir bijusi,” sarunā par bērnu plānošanu stāsta Zaiga un vienlaikus norāda, ka abu starpā valda arī intīma tuvība. Zaigas vīrs Raimonds akcentē, ka, ja pāra attiecībās dzimtu bērni, tas būtu ļoti labi, tomēr pagaidām vairāk par abu kopīgajiem bērniem neviens nerunā. Tikmēr atgādinām, ka šova dalībnieku un veidotāju noslēgtajā līgumā iekļauts punkts, ka eksperimenta laikā dalībniekiem jālieto izsargāšanās līdzekļi.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • Ļena
  +3 +3 0

  Ļena

  Ja Zaiga mazliet pamainīs attieksmi un izturēšanos pret Raimondu un Raimonds mazliet vairāk atvērsies,tad iespējams,tur sanāks ilglaicīgas attiecības.
 • Agnese
 • marta
  0 0 0

  marta

  Nu kaut kāds trakums ar tiem "vīriņiem"!laikam skaidri izlēmuši ka nekas tālāk neveidosies,jo kā pamanīju bildēs gan Ulvis,gan Uģis gredzenu vairs nenēsā!!:(Par Uģi skaidrs,bet Ulvis.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl