Zaiga un Raimonds atzīst, ka piedzīvo attiecību krīzi

5 komentāri
Zaiga un Raimonds atzīst, ka piedzīvo attiecību krīzi
Publicitātes foto

”Tas laikam ir krīzes periods, kad mēs pazaudējām viens otru,” atzīst šova Precos ar svešinieku dalībniece Zaiga.

”Esmu priecīgs, ka esam kopā, es jūtos labi, bet ar laiku, domāju, viss var būt daudz labāk,” attiecības ar sievu Zaigu raksturo šova Precos ar svešinieku dalībnieks Raimonds.

”Gredzens neko daudz nenozīmē, ir sajūtu līmenis – vai nu ir, vai nav. Pašreiz mēs tās sajūtas vēl meklējam. Nav slikti, bet nav arī tā, ka viss ir forši,” atklāj Zaiga. Viņa neslēpj, ka abi piedzīvo mīlestības izpausmes un akcentē, ka ir dažādi cilvēku tipi – vieni prot izrādīt kaut ko, citi neprot. Zaiga pamanījusi abu temperamenta atšķirības, bet vienlaikus pārliecināta, ka abu satikšanās ir ”kaut kas ļoti interesants”.

TOP komentāri

 • Daiviņa
  +3 +3 0

  Daiviņa

  Varbūt Zaigai vajag beigt vēl jo projām meklēt vēl kādu "mīlestību" portālā Otrapuse.lv un pievērsties pa īstam šīm attiecībām,tad arī viss notiktu raitāk?
 • pensionāre
  0 0 0

  pensionāre

  Arī es vēlu šim pārim palikt kopā. Raimonds tiešām ir jauks puisis un lai viņiem viss izdodas. Nesaprotu, kas Zaigai nepatīk? Ne jau visi ir lieli runātāji un ne tas ir dzīvē galvenais.
 • es

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl