Žūrija priecājas, ka Roberts Memmēns beidzot parāda to, ko no viņa sagaida

22 komentāri

Reiņa Sējāna komandas dalībnieks Roberts Memmēns nebeidz pārsteigt skatītājus. Šoreiz mākslinieks ļaujas mazam riskam un izpilda leģendārās dziedātājas Mirdzas Zīveres hītu ”Es aiziet nevaru”. Vai Robertam izdosies likt paskatīties uz dziesmu no vīrieša perspektīvas?

”Es aiziet nevaru” ļauj Robertam parādīt savu lirisko, emocionālo pusi, tas palīdz skatītājiem viņu iepazīt tuvāk un vēl vairāk iemīlēt.

Brilles, kapuces ir pazudušas no Roberta tēla, dziedātājs uz skatuves, kāpa elegants, ņemot talkā žaketi un baltu kreklu. Lieliskais tēls un dziedājums aizkustināja daudzus.

Aija Auškāpa apsveica dziedātāju ar atgriešanos, piebilstot, ka beidzot viņš atkal ir viņš pats, ko nevarētu teikt, vērtējot divas pēdējās uzstāšanās.

Pārmaiņas sadzirdēja arī skatītāji un atbalstīja Robertu ar aplausiem un ovācijām.

Arī Intars Busulis priecājas, ka Roberts ir atgriezies, divas pēdējās uzstāšanās Intaram lika maksimāli vilties dziedātājā. Kā nekā Roberts ir pieredzējis mūziķis, bet nespēja izdarīt vienkāršas lietas.

Pēc uzstāšanās Memmēns teica, ka ir sajūta, ka viņš beidzot ir ieskrējies! Vēl ir tik daudz, ko rādīt! Tāpēc Roberts cer uz skatītāju atbalstu!

22 komentāri