105 komentāri

Deviņpadsmit gadus vecais Klāvs Ozols mācās vidusskolā un ir izvēles priekšā – saistīt savu dzīvi ar mūziku, mākslu vai ķirurģiju. Klāvs nekad ar mūziku nav nodarbojies profesionāli, tāpēc sauc to par savu hobiju.

Klāvs mācās Druvas vidusskolā, bet vasarā nav izniekojis laiku velti – viņš piestrādājis par pastnieku un ar velosipēdu piegādājis avīzes, tādā veidā, nopelnot līdzekļus saviem tēriņiem.

Klāva numuru Talsu atlasē baudi TE!

Uz ”X Faktoru” skolnieks ieradās, lai uzvarētu, bet, netiekot tālāk, lai saprastu, ka jāpievēršas mākslai vai ķirurģijai.

Puisis pats vēl neraksta dziesmas, bet grib sākt to darīt. Viņš saprot, kā melodijas saiet kopā ar vārdiem, nu atliek rakstīto dzeju pārvērst dziesmās.

Klāvs parasti dzied, ejot uz veikalu, jo galvā ir ”iesprūdusi” dziesma, kuru jādabū ārā.

Pēc skolnieka uzstāšanās visi četri žūrijas locekļi piecēlās kājās un aplaudēja, tas ir retums!

Maratam priekšnesumā patika pilnīgi viss – balss, attieksme, tas kā Klāvs staigājis pa skatuvi. Eksperts puiša priekšnesumu sauc par labāko visā vakarā!

Reinis neslēpj, ka tieši šādi brīži ir tie, kāpēc ir vērts būt šovā, kāpēc ”X Faktoram” ir jābūt. Žūrijas loceklis priecājas, ka viņu acu priekšā iemirdzas zelta tīrradnis un nav jārunā par detaļām.

Klāva uzstāšanās saņēma četrus – JĀ.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!