Žūrija novērtē Marijas Bročas profesionālismu

8 komentāri

Marija Broča ieradās ”krēslu izaicinājumā” gatava cīnīties par savu vietu, un viņa ir pārliecināta, ka var iegūt krēslu.

Pēc dziedātājas uzstāšanās visi trīs krēslos sēdošie dalībnieki izrādīja cieņu kolēģei, pieceļoties kājās un aplaudējot.

Marijas uzstāšanās TV atlasē!

Aija paziņo, ka Marija ir nopietns pretendents uz kādu no krēsliem, viņa šovakar ļoti pārliecinājusi.

Reinis novērtē Marijas profesionalitāti, viņa zina, ko dara ar savu balsi un balss spoži ieskanas.

Kategorijas ”25+” mentors dod Marijai krēslu.

TOP komentāri

 • andis
  +9 +8 -1

  andis

  Es novērtēju, ka Viņa beidzot piespieda Sējānam izsviest Aleksi. :)
  Nekā personīga pret Mariju, tomēr liekas ka uz konkursa laiku Viņai nav īstā vieta.
 • Ieva
  +7 +7 0

  Ieva

  Wow! Šo priekšnesumu jau vairākas reizes paguvu noskatīties. Tiešām ļoti profesionāls un ,tā teikt, meitene ar savu odziņu! Manuprāt, labākais priekšnesums! Viņa pilnīgi noteikti bija pelnījusi krēslu un ar tādu balsi un attieksmi viņa šovā daudz varētu parādīt! Prieks, ka Latvijas x faktorā ir tik labi dziedātāji,protams, žēl, ka netika tālāk.
 • andim
  +4 +4 0

  andim

  Marija priecēja ar drosmīgu dziesmas izvēli un tas jau vien ir labs rādītājs lai atšķirtos no tā virziena kādā dziedātājus bīda 'locekļi'.Kāda izpildītāja 'īsto vietu' spētu novērtēt PRODUCENTI,ne dziedātāji + blondīni,kuriem šovs ir jautra izklaide,pie tam,domājot,ka arī skatītājam jabūt par to sajūsmā.Nu-lēti ar lielu provinciālu piedevu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!