9 komentāri
Žūrija izbrāķē Danielas Dresleres pirmo uzstāšanos uz lielās skatuves
PUBLICITĀTES FOTO

Deviņpadsmit gadus vecās Danielas Dresleres sapnis ir uzstāties kopā ar grupu ”Prāta vētra”, tieši tāpēc viņai ir īpaši būtisks Aijas Auškāpas novērtējums. Uzstāšanās ”X Faktorā” ir pirmā reize uz lielās skatuves.

Danielas uzstāšanās uz ”X Faktora” skatuves ir pirmā reize, kad jauniete uzstājas tik lielas publikas priekšā, bet pati pirmā reize, kad viņa vispār kādam dziedājusi, bija reģionālajā atlasē.

Kā savu sapni jauniete nosauc kļūšanu par policisti, kā arī uzstāšanos kopā ar grupu ”Prāta vētra”.

Šova pretendente dzied sev, braucot automašīnā vai atrodoties mājās. Izturot reģionālo atlasi, Daniela atnāca uz TV atlasi, lai sevi pierādītu.

Dziedājumu ātri vien apturēja Reinis Sējāns, pamatojot, ka Danielai jāsāk trenēties, ka viņš nav sajutis, ka vispār ir bijis jebkāds balss treniņš.

Marats piebilda, ka jābūt drošākai uz skatuves, jātrenējas palikt pie meldiņa. Ja jaunietei gribas dziedāt kopā ar ”Prāta vētru” vēl ļoti daudz jātrenējas.

Intars paziņoja Danielai, ka viņai jāizvēlas darbs policijā, ne dziedāšana.

Danielas pirmā reize uz lielās skatuves izpelnījās četrus – NĒ.

TOP komentāri

 • Simti
  +7 +7 0

  Simti

  Dzirdot šādas šausmas, domājas, kādi tad bijuši tie n-tie simti, kas vēl palika aiz strīpas atlasē....
 • Dans
  +6 +6 0

  Dans

  Es vispār nesaprotu tās stulbās atlases, ja šitāds "brīnums" tiek tālāk, un pat atļauj uzkāpt uz skatuves... Lai visa Latvija paņirdz....
 • Krista

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!