14 komentāri

13. oktobrī televīzijas ekrānos vērojām ”X Faktora” trešās sezonas pirmo ”krēslu izaicinājuma” raidījumu! Kā pirmā savu komandu nokomplektēja abu iepriekšējo sezonu uzvarētāja – Aija Auškāpa. Vai Aijai trešo reizi izdosies plūkt uzvaras laurus?

Šogad Aija strādās kopā ar meitenēm, vecuma kategorijā līdz 25 gadiem! Tas ir kas jauns mūzikas ekspertei, tātad – rada izaicinājumu!

Mentore savā komandā izvēlējās Diānu Paško, Annu Kristu Ostrovsku un Elīnu Evelīnu Jansoni.

NOSKATIES Annas Kristas uzstāšanos!!!

Dziedātājas ir krasi atšķirīgas mākslinieces – trīs dažādi vokāli, trīs dažādi mūzikas stili un trīs pilnīgi dažādas personības!

Diāna Paško pārsteidza ar savu unikālo un netipisko balss tembru. Dziedātājas tembrs ir īsta dāvana, jo tāda tipa balsis nav daudzām dāmām.

NOSKATIES Elīnas Evelīnas uzstāšanos!!!

Pateicoties tembram, Diāna fascinē savu mentori, tiklīdz jaunā dziedātāja sāk dziedāt, Aija sēž un skatās uz viņu.

Aija novērtēja arī faktu, ka Diāna ir ar ”krampi” un tas piešķir viņai īpašu ”odziņu”.

Anna Krista Ostrovska iekaroja skatītāju un žūrijas simpātijas, pateicoties savam pozitīvismam, skatuves mīlestībai un nebeidzamai vēlmei dziedāt.

Dziedātāja, uzejot uz skatuves, izstaro prieku un labestību, to var just cauri ikvienam viņas priekšnesumam.

NOSKATIES Diānas uzstāšanos!!!

Elīnā Evelīnā Jansone mentore saskata nākamo lielo lietu, par kuru reiz fanos viņas meitiņas, tiklīdz pašas varēs izvēlēties mūziku, kuru klausīties. Aija uzskata, ka Elīna ir nākamā lielā dziedātāja.

Pati dziedātāja saka, ka ikdienā ir pelēkā pele, bet uz skatuves atveras un parāda sevi, kā spilgtu, spēcīgu personību.

Aija no savām meitenēm neslēpj, ka viņai patīk uzvarēt, tāpēc liek uz jaunietēm lielas cerības. Mentore piebilst, ka viņai der 1, 2 vai trešā vieta!

Vai Diāna, Anna Krista, Elīna Evelīna spēs mentori iepriecināt un pievienos viņas panākumu vācelītē trešo uzvaru?

TOP komentāri

 • Pff
  +32 +27 -5

  Pff

  Meitenei ar zemo balsi ir potenciāls; oriğināls tembrs,labs izpildījums. Abas pārējās meitenes - nekas īpašs. Bija spēcīgākas dalībnieces.
 • RG
 • Nanija

  Nanija

  Aijai kā mentoram labāk redzēt, kas un kā. Śovam jau svarīgi arī atbalstītāji. Diānai ir gan raupjums sejā, gan jūtīga dvēsele. Un balss tembrs unikāls. Lai veicas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!