Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

11 komentāri
Zināmi mentori visām trim “X Faktora” dalībnieku kategorijām
04.09.2017 Vokālo talantu televīzijas šova X - Faktors otras atlases pirmas dienas norise. (Dmitrijs Suļžics / f64)

Šovakar “X Faktorā” noskaidrosim ne tikai tos 12 dalībniekus, kas turpinās cīņu par galveno balvu, bet arī pie kādiem mentoriem būs jāstrādā katrai vecuma grupai.

Kā jau iepriekš zināms, dziedošo talantu šova dalībnieki iedalīti trīs grupās – 16-25, 25+ un vokālo ansambļu kategorijas. Pēc “X Faktora” noteikumiem, katrai šai kategorijai tiek iedalīts mentors – kāds no žūrijas dalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar izlozes palīdzību arī noskaidrojām, kurš tad ar kuru no grupām turpmāk strādās. 16-25 vecuma grupa tika izlozēta grupas “Prāta vētra” menedžerei Aijai Auškāpai, 25+ vecuma grupas mentors būs mūziķis Intars Busulis, bet mūzikas producents un multiinstrumentālists Reinis Sējāns turpmāk līdz pat šova beigām darbosies ar vokālajām grupām.

Jau iepriekš ziņojām, ka šovakar noskaidrosies četru krēslu sadalījums jauniešu grupā, kas nozīmē – šīs dienas galavārds piederēs tikai un vienīgi Aijai Auškāpai.

TOP komentāri

 • Edgars Edža Edža
  +6 +5 -1

  Edgars Edža Edža

  Sviesta sagajusi ta žurija,Martiņš ideali nodziedaja👍👍nafig nedeva kreslu.
 • Anda Zahovska
 • Baiba Embovica
  +3 +2 -1

  Baiba Embovica

  Ticība par to, ka visi dalībnieki tiek tiešām godīgi vērtēti, sen jau pazudusi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!