”X Faktoru” pamet dziedātājs Reinis Straume, kā arī duets Signe un Jānis. Noklausies nedēļas glābējdziesmas

55 komentāri

Svētdiena, 11. novembris, tika aizvadīts patriotiskās noskaņās. ”X Faktora” dalībnieki dziedāja dziesmas un sveica Latviju simtgadē. Tā kā arī ceturtajā tiešraidē šovu nācās pamest uzreiz diviem dalībniekiem, tas dziedātājos radīja papildu stresu.

Šajā nedēļā bija daudzi dalībnieki, kuri patīkami pārsteidza skatītājus un žūriju, bet bija tādi, kuri nespēja līdz galam iznest dziesmas un nodot vēlamo ziņojumu.

Lielākās ovācijas un atbalstu šoreiz izpelnījās dziedātāji Didzis Melderis un Kattie, kā arī grupa “Baritoni”, kuru dziedātās dziesmas lika gavilēt skatītāju sirdīm.

Tur, kur ir labākie, tur ir arī mazāk novērtēti dalībnieki. Skatītāju mazāko atbalstu šoreiz izpelnījās Reinis Straume, kuram nācās uzreiz pamest šovu, bez iespējas uzstāties vēlreiz.

Dziedātājam Robertam Memmēnam, kā arī duetam Signe un Jānis bija iespēja ar savu dziedājumu pārliecināt žūriju par savu talantu un panākt, ka tiek dota vēl viena iespēja turpināt dalību šovā.

Reinis Sējāns mājās sūtīja Signi un Jāni, Intars Busulis Robertu Memmēnu, bet Aija Auškāpa teica izšķirošo vārdu un izvēlējās mājās sūtīt Signi un Jāni. Žūrija lēma, ka šovu pamet Signe un Jānis.

”X Faktora” sešiniekā iekļūst “Baritoni”, “Carnelian”, Kattie, “Radio trio”, Didzis Melderis un Roberts Memmēns! Apsveicam jaunos dziedātājus!

55 komentāri