Svētdienas, 17. novembra, vakarā TV3 tika aizvadīta šova “X Faktors” trešā tiešraide, kurā sacentās 10 jauni un talantīgi dziedātāji un vokālās grupas. Raidījuma noslēgumā projektu pameta divi dalībnieki – trio ”Limonāde” un duets “The Gardens”.

95 komentāri

95 komentāri

 • Jana Puriņa

  Jana Puriņa

  Es tikai nesapratu cienītās Aijas komentāru?!Viņa balstījās uz psihaloģisko vērtējumu...?🤬🤬🤬Meitenēm,kam 16 gadi,un ir iespēja kāpt pa karjeras kāpnēm un attīstīt talantu nav pelnījušas iet tālāk,BET grūtniece gan veidos turpmāk nākotni dziedāšanas jomā??Ar bēbi bļa uz skatuves??Gribētos redzēt?👍🤬🤬🤬Kur tad paliks ģimenes vērtības,ja viņa to vien darīs kā būs "zvaigzne"?Nekā personīga,bet bija sliktāki priekšnesumi par meitenēm no The "Gardens"😒😒😒
 • Jeļena
 • Es

  Es

  "The gardens" noteikti vajadzēja palikt. Tā vietā varēja labāk izbalsot Annu Kristu vai Evelīnu. "Limonādi" ir ok ka izbalsoja.
 • Valters

  Valters

  Pilnīgi piekrītu. Evelīnas dziedājums griežas ausīs. Meitenei arī sakāpis galvā. the gardens un Elīna Gluzunova nebija pelnījušas būt uz strīpas. Tur vajadzēja būt Evelīnai.
 • Māris

  Māris

  Par Limonādēm,nu piedodiet,bet Jūs neesat grupa Jums tik tiešām ir iekšā aizmugures dziedātāju varianti. Jūs bijāt ļoti vienkāršas,ne ar ko nepārsteidzāt, nebija manāma grupa. Diemžēl. Un arī nekas nemainījās. Visu laiku tā vienveidība. Vai nu Jūs vulgāri saģērba spīdīgos tērpos ar lielie izgriezumiem no augšas un apakšas,vai atkal pretēji bet atkal nemainīgi nestīdīgas,bet izgriezumi no augšas un apakšas. Jums bija jābūt gaisīgām, romantiskām,un dziesmas jāpamaina.
 • jurīs

  jurīs

  Jauki, pat atvieglojoši ir tas, ka šovā ir arvien mazāk horeogrāfijas. Jau tā jaunieši nejūtas sevišķi komfortabli no mentoru dotajiem norādījumiem... plus, ja pie visa tā- jāievēro nemākulīgi un senīli uzlikta horeogrāfija, tad tas jaunos māksliniekus vienkārši ierāmē. Ļoti žēl, ka, kopš, pirmā raidījuma dalībniekos ir jūtams regress- un tas nav nogurums, to gan nejauksim, vienkārši, lai nestu mentoru slogu uz saviem pleciņiem... tas ir smagi, pat skatoties no mals... Mīļie mentori, Jūs esat gudri un vispār notikuši cilvēki, bet nebendējiet personības, nemēģiniet uzvilkt uz jaunajiem māksliniekiem savu veidolu, jo ted /tas ir redzams un dzirdams- Klāvam pat parādījās Marata akcents... Viņi paši par sevi ir personības, papildiniet viņus, nevis mēģiniet pārmācīt. AIJA, esiet tik laipna un nesačakarējiet Paško!!!!! Tā meitene ir augstāk /"viņai ir īpašs pieskāriens"/... Ļaujiet savvaļas mustangam skriet un viss būs OK! Atvainojiet, ja kādu aizvainoju, bet baigi caurspīdīga kļūst skatuves pedagoģija, it sevišķi, ja tā ir nemākulīga.
 • Bumbum

  Bumbum

  Tieši tāpat kā pirms 2 gadiem, šogad viens konkursants galvastiesu pārāks par citiem (vokāli). Tad tas bija Arturs Gruzdiņš, šogad Elīna Gluzunova. Pārējie - nu tādi....
 • laikam dusmīgā

  laikam dusmīgā

  meitenēm bija jāpaliek...
  vai tur nospēlē grūtniecība???nesaprotu.
 • Dīvāna Xperts
  0 -10 -10

  Dīvāna Xperts

  🎙🎶 Bez variantiem.
  Šogad fiālā Elīna un Diāna...
 • Ingrīda Būcena

  Ingrīda Būcena

  Tas ir traki,ka balsojums atkarājas no radu un draugu daudzuma,nevis izpildījuma😣😣😣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!