95 komentāri

Svētdienas, 17. novembra, vakarā TV3 tika aizvadīta šova “X Faktors” trešā tiešraide, kurā sacentās 10 jauni un talantīgi dziedātāji un vokālās grupas. Raidījuma noslēgumā projektu pameta divi dalībnieki – trio ”Limonāde” un duets “The Gardens”.

”X Faktora” trešajā tiešraidē dalībnieki izpildīja mīlas dziesmas, un daudzas no tām bija latviešu valodā.

Bez iespējas dziedāt glābējdziesmu šovu pameta trio ”Limonāde”.

Viņu uzstāšanos noskaties šeit!

Elīna Gluzunova, lai cīnītos par iespēju palikt šovā, dziedāja Ulda Marhilēviča ”Lūgumu”, bet duets ”The Gardens” uz skatuves atgriezās ar ”Say Something”.

Mentori lēma, ka mājās sūta duetu ”The Gardens”.

Noklausies abas glābējdziesmas!

TOP komentāri

 • Neko
  +99 +94 -5

  Neko

  Katram var būt labās dienas un sliktās dienas, bet Elīna Evelīna visās tiešraidēs dzied šķībi.Kamēr izbalsoti tiek tie, kam skan daudz labāk...Skumji...
 • OK

  OK

  Pilnīgi negodīgi. Žēl, ka šeit lemj draugu un radinieku skaits,jo nu Elīnai Evelīnai un Annai Kristai jau sen laiks doties mājās. Šiem vispār nav bijušas vērtīgas uzstāšanās.
  Šodien šovu pameta tie, kam tiešām bija jāpaliek.
 • RG

  RG

  Protams, abas grupas nebija nekas spīdošs, BET šovs bija jāpamet Annai Kristai un Elīnai Evelīnai, jo abu priekšnesumi bijusi pilnīga katastrofa, turklāt visos līdzšinējajos raidījumos! ;) Saņemamies un izbalsojam viņas nākamajā tiešraidē! Paldies!!! ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!