”X Faktors” palīdzēja Annai Ušakovai noticēt savām spējām un talantam

1 komentārs
”X Faktors” palīdzēja Annai Ušakovai noticēt savām spējām un talantam
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Trešajā ”X Faktora” tiešraidē šovu pameta uzreiz divi dalībnieki. Dziedātāja Anna Ušakova saņēma mazāko skatītāju balsojumu un viņai nācās pamest šovu bez iespējas sevi vēlreiz pierādīt. Anna laiku šovā sauc par lielisku, bet par aiziešanu nedomā raudāt, jo nu viss tikai sākas!

Annai bail no aiziešanas bija visu laiku, bet viņa ticēja, ka viss būs labi.

Runājot par izbalsošanas iemesliem, dziedātāja aizdomājas, ka pie vainas varētu būt tas, ka priekšnesumā pietrūcis enerģijas. Viņa analizē savu uzstāšanos un apzinās lietas pie kurām ir jāpiestrādā.

Fakts, ka sliktāko trijniekā Anna palika kopā ar savām draudzenēm radīja papildus stresu. Viņai gribējās palikt, bet vienlaikus nācās pārdzīvot par draudzenēm.

”Viss notika tik ātri, ka sākumā pat nesapratu, kas notiek. Apziņa, ka šovs man ir beidzies nāca mirklī, kad ieslēdza televizoru un redzēju fragmentus par savu dzīvi šovā. Sākās nostalģija, parādījās emocijas, bet es neraudāju. Kāpēc gan raudāt? Viss vēl priekšā,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Anna.

Tā kā Anna ir ļoti sentimentāla, tad aiziešanas moments bijis emocionāli grūts!

Dziedātāja atzīst, ka līdz galam nav ticējusi saviem spēkiem. Neticība sev Annai brīžiem traucē, bet viņa jūt, ka tas sāk mainīties. Māksliniece strādā ar sevi un sāk ticēt saviem spēkiem un talantam.

”Dīvaina sajūta mani pārņēma, kad sapratu, man nebūs iespēja vēlreiz uzstāties. Tas man visu atviegloja, jo biju pasargāta no papildus stresa, nebija jāsacenšas ar draudzenēm. Neskatoties uz to, biju gatava uzstāties un dziedāt kā pēdējo reizi dzīvē,” nosaka Anna.

Lielākais ieguvums no “X Faktora” ir sākšana ticēt savām spējām, tas motivē uz tālāku darbu un talanta attīstību.

Anna sapņo par jaunām dziesmām, viņa radīs jaunu muzikālo materiālu, strādās ar savu mūziku. Tāpat dziedātāja ir atvērta ikvienam interesantam projektam.

”Visi ir pelnījuši uzvarēt! Kā mākslinieks man patīk Roberts, viņš ir ļoti talantīgs, stilīgs. Kattie ir talantīga, redzu viņu Eirovīzijā, ”Baritoni” ir forši un ”Radio trio” ir apveltītas ar lieliskām balsīm un meitenes izskatās ļoti stilīgi, tādas mazās raganiņas, pozitīvā nozīmē,” smejas Anna.

Vēlies vērot klātienē šova “X Faktors” koncertu? Biļetes iegādājies ŠEIT!

1 komentārs