“X Faktors” jau pēc divām dienām! Ekskluzīvs ieskats dalībnieku un žūrijas atklāšanas ballītē

32 komentāri
“X Faktors” jau pēc divām dienām! Ekskluzīvs ieskats dalībnieku un žūrijas atklāšanas ballītē
Kaspars Krafts / f64

Jau svētdien plkst. 20.20 kanālā TV3 tiks dots starts tam, kam gatavojamies jau no pavasara – dziedošo talantu šovam “X Faktors”. Portāls Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju – apskatīt, kā tad dalībniekiem un žūrijai klājās atklāšanas ballītē.

Baloni, konfeti un pats galvenais – labs garastāvoklis! Tā noteikti var raksturot pirmos soļus pasaulē pazīstamajā šovā, turklāt pāri visiem – dalībniekiem deg acis no vēlmes sevi pierādīt. Lai gan scenāriju atklāt nevaram, jau iepriekš pačukstēsim, ka žūrija būs barga un dažreiz arī skarba savos izteikumos, tāpēc nevienam nebūs viegla cīņa ne par iekļūšanu šovā, ne arī tālāk.

“Tāds ir šovbizness!” bieži vien “X Faktora” potenciālajām zvaigznēm atgādinās kāds no žūrijas locekļiem. Žūrijā būs trīs jomas profesionāļi – grupas “Prāta vētra” menedžere Aija Auškāpa, mūziķis Intars Busulis, kā arī multiinstrumentālists un mūzikas producents Reinis Sējāns.

Bet, kamēr netiek vēl lieti ne sviedri, ne (prieka un bēdu) asaras, piedāvājam ieskatīties grandiozās atklāšanas kadros.

32 komentāri