”X Faktors” iziet ielās: ”Staro Rīga” laikā ikviens varēs iejusties šova žūrijas ādā

1 komentārs
”X Faktors” iziet ielās: ”Staro Rīga” laikā ikviens varēs iejusties šova žūrijas ādā
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Gaismas festivāla ”Staro Rīga” ietvaros ikviens aicināts izbaudīt Latvijas vērienīgākā šova ”X Faktors” īpašo atmosfēru interaktīvajā aktivitātē ”Staro Rīga – Staro X Faktors”, kas norisināsies no 16. novembra līdz 19. novembrim Rīgas Cirka teritorijā.

Jau vienpadsmito gadu gaismas festivāls “Staro Rīga” izgaismo galvaspilsētu, sveicot Latviju dzimšanas dienā. “Staro Rīga” šī gada tēma ir “Augšām cēlās gaismas pils”, un festivāla laikā pilsētvidē būs aplūkojami unikāli gaismas mākslas objekti. Uz namu fasādēm, pilsētas laukumos un skvēros varēs apskatīt dažādās tehnikās veidotus mākslas darbus un gaismu izrādes, rosinot ieraudzīt pazīstamas Rīgas pilsētas vietas jaunā gaismā.

Latvijas simtgades svinību ietvaros arī Latvijā vērienīgākais šovs ”X Faktors” iziet ielās, sniedzot iespēju katram šova skatītājam un interesantam iejusties žūrijas ādā un izlemt ”X Faktora” atlases dalībnieku likteņus.

Katru aktivitātes dienu norisināsies konkurss, kur būs iespējams laimēt arī šova unikālo dāvanu komplektu – ”Words of Latvian” džemperus, ”Piparmētra” krūzes ar īpašo šova motīvu un biļetes ”X Faktora” fināla sēriju tiešraidēm.

Tieši Latvijas jubilejas dienā – 18. novembrī – no plkst. 19.00 būs iespēja satikt arī ”X Faktora” dalībniekus – baltkrievieti Kattie, Annu Ušakovu un citus.

Aktivitāte ”Staro Rīga – Staro X Faktors” norisināsies no 16. līdz 19. novembrim laika posmā no plkst. 17.00 līdz 23.00 Rīgas Cirka pagalmā (Merķeļa ielā 4, ieeja no Alfrēda Kalniņa ielas).

Nāc un izbaudi šova īpašo atmosfēru gaismas festivālā ”Staro Rīga”!

Festivālu atbalsta Kultūras ministrija un Rīgas dome, to organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Aktivitāte ”Staro Rīga – Staro X Faktors” tiek īstenota sadarbībā ar uzņēmumu ”All Media Baltics” Latvijā un kanālu TV3.

1 komentārs