18 komentāri
“X Faktors” strauji tuvojas lielajam finālam! Kāds nopelnīs vai nu 1200 eiro vai savus pirmos 200
Publicitātes foto

Jau šo svētdien, 19. novembrī, uzreiz pēc Valsts svētkiem kanālā TV3, kā ierasts, plkst. 20:20 varēs vērot “X Faktora” sesto fināla sēriju, kurā arī šoreiz dalībniekiem būs jādzied divas dziesmas. Gaisā virmo daudz jautājumu, un viens no tiem – vai arī šajā nedēļā portāla Skaties.lv skatītāju simpātiju balsojumā triumfēs Arturs Gruzdiņš.

Rūjienietis ir fenomens, jo ir viens no retajiem šova dalībniekiem, kurš sevi sociālajos tīklos tikpat kā nereklamē. “Man ir sava armija, kura balsos par mani arī tad, ja es to neprasīšu. Tomēr gribu, lai nepazīstami cilvēki balso par tiem, kuri viņiem tiešām patīk!” raidījumam “Bez Tabu” atklāj “X Faktora” zvaigzne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas (piecas) iepriekšējās reizes Gruzdiņš savu tuvāko sekotāju apsteidzis vismaz par divām reizēm, un nekas neliecina, ka kāds viņu varētu gāzt no troņa. Bet pasaulē brīnumi redzēti daudz, un, iespējams, tieši šonedēļ laiks brīnumiem Latvijas “X Faktorā”? Skatitāju simpātijas sestās nedēļas balsojums sākas tieši tagad!

BALSO PAR SAVU SIMPĀTIJU!

TOP komentāri

 • Ano nīms
  +40 +38 -2

  Ano nīms

  Tāpēc par Arturu arī balso, ka viņš "paņem" publiku ar savu personību un vokālajām dotībām, nevis pašreklāmu un sevis slavināšanu, kā to dara abi mazie meičuki Adriana un Alise. Novēlu Arturam tikt pie 1200 EUR!
 • Ekspertitō
  +35 +34 -1

  Ekspertitō

  Piekrītu, Ano nīmais! :) Arī es nedēļu no nedēļas atbalstu tieši Arturu, jo ļoti novērtēju viņa talantu un personību, turklāt cienu izpaliekošās "aģitācijas". Kā iepriekš redzējām, Edgars ar to nekur tālu netika. ;)
 • Marta
  +28 +28 0

  Marta

  Arturs Grauzdiņš ir arī ļoti labs. Manuprāt no esošiem labākais...bet katram jau savs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!