Vai ”X Faktora” simpātiju balsojumā atkal uzvarēs Klāvs Ozols? Nāc un nobalso par savu favorītu!

62 komentāri
Vai ”X Faktora” simpātiju balsojumā atkal uzvarēs Klāvs Ozols? Nāc un nobalso par savu favorītu!

Šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojuma sestajā nedēļā vadībā atkal izvirzījies Klāvs Ozols ar teju deviņiem tūkstošiem balsu. Viņam uz papēžiem ar teju 8 700 balsīm piektdienas, 6. decembra, rītā min Diāna Paško.

Ar samērā līdzvērtīgu balsu skaitu abiem līderiem seko Elīna Gluzunova un Reinis Liepa, kuriem katram piektdienas rītā bija vairāk nekā četri tūkstoši balsu.

Kā zināms, aktīvākais balsojuma periods ik nedēļu ir tieši paša nedēļas nogale, tāpēc līdz svētdienas vakaram viss vēl var mainīties. Dodies un atbalsti savu favorītu!

Balsojums notiek šeit!

Līdz šim šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojumā trīs uzvaras guvis Klāvs Ozols un pa vienai Diāna Paško un nu jau šovu pametusī Anna Krista Ostrovska.

”X Faktors” simpātiju balsojuma uzvarētāji iepriekšējos šovos

Līdz šim absolūtais simpātiju balsojuma līderis bija Arturs Gruzdiņš, kurš simpātiju balvu ieguva visās astoņās šova tiešraidēs, tādā veidā nopelnot 1600 eiro. Viņš, galu galā, arī kļuva par ”X Faktora” pirmās sezonas uzvarētāju.

Šova ”X Faktors” otrajā sezonā simpātiju balsojumā visbiežāk uzvarēja puišu grupa ”Baritoni”, kopumā nodrošinot sev piecas uzvaras un līdz ar to nopelnot 1 000 eiro.

Kurš būs skatītāju mīlulis šogad un vai kāds spēs atkārtot pirmās sezonas rekordu, uzvarot visos balsojumos? To izlems tikai un vienīgi tavs balsojums! Atbalsti topošās zvaigznes un dodies nobalsot jau tagad!

Šovu ”X Faktors” skaties šeit!

62 komentāri