30 komentāri
Vai skatītāju simpātiju balsojums ir spogulis telefonbalsojumam, un ”X Faktorā” uzvarēs Gruzdiņš?
Toms Norde

Pusfināls jau svētdien, bet lielais ”X Faktora” fināls jau nākamnedēļ. Gaisā arvien vairāk virmo runas par uzvarētāju, un daudzi uzvaru paredz tieši rūjienietim Arturam Gruzdiņam, kurš triumfējis pilnīgi visos skatītāju simpātiju balsojumos. Vai tā būs arī šonedēļ?

Sešas no sešām reizēm, kas Artura kontu, pateicoties Credit24 dāsnumam un skatītāju balsīm, papildinājis par 1200 eiro. Un nekas neliecina, ka kaut kas varētu mainīties, taču visādi brīnumi ir pieredzēti pasaulē. Viens piemēram, kuru vērts minēt ir Sūzanas Boilas neuzvarēšana šovā ”Britain’s Got Talent” (tajā gadā uzvarēja deju grupa ”Diversity”). Brīnums var notikt arī šoreiz, bet par to ir jāparūpējas pārējo trīs pusfinālistu faniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau katru piektdienu, dziedošo talantu šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojums portālā Skaties.lv ir atklāts!

BALSO PAR SAVU SIMPĀTIJU!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl