30 komentāri

Šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojuma piektās nedēļas piektdienas rītā ar teju astoņiem tūkstošiem balsu vadībā izvirzījies Klāvs Ozols, taču viņam uz papēžiem ar vairāk nekā 7 400 balsīm min Diāna Paško.

Atgādinām, ka abi skatītāju favorīti par skatītāju simpātiju balvu bija sīvākie konkurenti arī pagājušajā nedēļā, un 200 EUR naudas balvu no šova ”X Faktors” atbalstītāja, uzņēmuma ”Credit 24”, galu galā saņēma Klāvs Ozols.

Vai arī šonedēļ kāds no abiem minētajiem skatītāju mīluļiem iegūs balvu, vai tomēr uzrādīsies kāds, kurš vēl pārspēs šos favorītus? To nosaki tu, tāpēc dodies nobalsot jau tagad!

Balsošana notiek šeit

Jau ziņojām, ka pirmajā šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojumā uzvarēja un pie 200 eiro no ”Credit24” tika Anna Krista Ostrovska. Otrajā nedēļā skatītāju favorīte bija Diāna Paško, bet trešajā un ceturtajā nedēļā uzvaras laurus plūca Klāvs Ozols.

FOTO: Diānas uzstāšanās iepriekšējā tiešraidē

”X Faktors” simpātiju balsojuma uzvarētāji iepriekšējos šovos

Līdz šim absolūtais simpātiju balsojuma līderis bija Arturs Gruzdiņš, kurš simpātiju balvu ieguva visās astoņās šova tiešraidēs, tādā veidā nopelnot 1600 eiro. Viņš galu galā arī kļuva par ”X Faktora” pirmās sezonas uzvarētāju.

Šova ”X Faktors” otrajā sezonā simpātiju balsojumā visbiežāk uzvarēja puišu grupa ”Baritoni”, kopumā nodrošinot sev piecas uzvaras un līdz ar to nopelnot 1 000 eiro.

Kurš būs skatītāju mīlulis šogad un vai kāds spēs atkārtot pirmās sezonas rekordu, uzvarot visos balsojumos? To izlems tikai un vienīgi tavs balsojums! Atbalsti topošās zvaigznes un dodies nobalsot jau tagad!

Šovu “X Faktors” skaties šeit!

TOP komentāri

 • Ieva
  +34 +27 -7

  Ieva

  Nu ko, Klāvam tiešām šeit ir liels atbalstītāju loks. :) Nezin kā ir ar tiešraides balsojumiem, x faktors mums spītīgi negrib atklāt ciparus. 😃
 • Man patīk
  +30 +26 -4

  Man patīk

  Lai dzīvo draudzība, un balso katrs, par ko vēlas. :) Es par Klāvu :)
 • Raimonds Grants
  +32 +26 -6

  Raimonds Grants

  Par Klāvu Ozolu! :)
  Ar nepacietību gaidu nākamos priekšnesumus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!