Ar vairāk nekā divu tūkstošu balsu pārsvaru šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojuma piektajā nedēļā uzvarēja Klāvs Ozols, kurš bauda nu jau trešo uzvaru šajā balsojumā pēc kārtas.

96 komentāri

96 komentāri

 • xoxo

  xoxo

  Mani interesē tas, vai ja Klāvs būtu Aijas komandā, vai tad arī daudzi viņu neatbalstītu tikai dēļ tā, ka viņš ir Aijas komandā?
 • Valda

  Valda

  ES Šrī esmu par kļavu viņš ir jauns nepieredzējis ,kāpēc žūrija tik nicinošu skatus raida sevišķi uz kļavu ar šo šovu tiks iznīcināts viņa ceļš uz mūziku.Pieņemsim viņš slikti nodziedāja vai žūrijai jaizsakas tik nicinoši. Vispār žūrija uzvedas loti slikti.Žūrijai jābūt stingrai ne izteikties ar izsmieklu
  • Kāmis
   • Princesa

    Princesa

    Klāviņ aizmirsti, neviens par tevi nebalsos.
 • nja

  nja

  Klāvam pēdējā šovā tika iedaliitas ļoti sliktas dziesmas, kas viņu ari nogremdēja. Šis viennoziimigi ir akmens mentora Marata lauciņā, jo viņš izvēlās dziesmas. Vai tad pasaulē labu, skaistu dziesmu trūkst? Ja Maratam pašam nav nojēgas par labām dziesmām, tad taču var ar kādu pakonsultēties! Dziesmu izvēlei ir ļoti liela noziime!!!
  • Iku Kuram

   Iku Kuram

   Sliktam dejotājam ari olas traucē. Kā var nosaukt pasaules hitus par sliktām dziesmām? Ir nevis sliktas dziesmas, bet nespēja tās nodziedāt un viņam nav šo spēju.
   • Precīzi

    Precīzi

    Klāviņam vēl piens uz lūpām.
 • liga sulga

  liga sulga

  klavin turies,daudzi ir par tevi.nav jau pasaules gals.neviens nav tiesigs tevi nomelnot.tu esi labakais un busi
 • FANS

  FANS

  Šis šovs ir negodīgs un balstīts tikai un vienīgi uz naudas pelnīšanu. Kā var Klāvs būt pēkšņi uz izbalsošanas strīpas, jo pārsvarā visu šova laiku, par Klāvu jūsmoja un priecājās visi, gan skatītāji pie TV, gan žūrija bija sajūsmā. Un tik līdz ko Klāvs netīšām pārteicās uzslavējot un pasakot, ka viņa mentors ir labākais, tad viss sabruka. Žūrija, izņemot Maratu sāka atgrūst un grauzt Klāvu ar saviem netaisnīgajiem izteicieniem. Un katrs negatīvi izteiktais vārds no žūrijas puses ar katru reizi salauza viņu. Tas taču ir redzams. Un vakar...Cik ļoti viņš jutās atgrūsts un žūrija turpināja viņu pazemot. Būtu apdomājušies, kā viņu pasaudzēt, jo tuvojas fināls, spriedze pieaug un vēl ka Tevi grauž. Es Klāvu neapskaužu. Cik tas ir netaisnīgi. Vakar manuprāt žūrija viņu noeēda pilnībā. Un kā lai tagad viņš spēj piecelties un mums sniegt to, ko viņš līdz šim ar visslielāko sirsnību mums dāvāja?! Viņam vajag atbalstu un pareizu pieeju. Es ļoti ticu, ka būs kāds līdzcilvēks kurš spēs viņam iedvest drosmi un atgūt uzticību sev. Viņš nebija pelnījis tādu piholoģisku teroru no žūrijas. Tieši šis ir iemesls, kamdēļ viss aizgāja uz leju
  • Līga

   Līga

   Zelta vārdi! Pilnīgi piekrītu! Pazemoja, izvārtīja dubļos, samīdīja un tā arī atstāja. Un tas trīs nedēļu laikā! Bravo! Nezvai viņam vispār būs vēlme turpināt mūzikas ceļu pēc šova. Paldies žūrijai par to, ka iznīcinājāt to dzirksteli Klāvā!
  • liga sulga

   liga sulga

   kas tie par mentoriem,ne mazakas cienas.pretigi rupekli,kas sevi nekontrole
  • Pff

   Pff

   Man domāt, ka cilvēkam, kurš piedalās publiskā TV šovā, ir jābūt gatavam uzklausīt arī kritiku, ne tikai uzslavas. Ja nespēj sagremot pieklājīgu (starp citu, arī pamatotu) kritiku, tad skatuve nav domāta šim cilvēkam. Nav taču nekāda jēla ola, ka tieši Klāvam vajadzētu izrādīt īpašu attieksmi. Ja kritiku var izteikt citiem, tad kādēļ gan viņam ne?
   • Es
   • Kāmis

    Kāmis

    Padomā pats! Aija jau otro reizi saka, ka Klāvs dzied savam vecumam nepiemērotas dziesmas, bet Intars saka, ka viņam ir apnicis puķu bērns Klāvs. Vai nav pretruna? Es, piemēram, nesaprastu, ko tad no manis galu galā grib.
   • nja

    nja

    Klāvam pēdējā šovā tika iedaliitas ļoti sliktas dziesmas, kas viņu ari nogremdēja. Šis viennoziimigi ir akmens mentora Marata lauciņā, jo viņš izvēlās dziesmas. Vai tad pasaulē labu, skaistu dziesmu trūkst? Ja Maratam pašam nav nojēgas par labām dziesmām, tad taču var ar kādu pakonsultēties! Dziesmu izvēlei ir ļoti liela noziime!!!
   • FANS

    FANS

    Kritika sākās pēc tam, kad viņš izteica pateicību vērstu uz sava mentora pusi. Savukārt pārējiem mentori, kā bērni apvainojās uz to.
   • Amrita

    Amrita

    Es redzēju 13 glāzes kas tika saskandinātas
  • Iku Kuram

   Iku Kuram

   Ne es ne mans paziņu loks par viņu nejūsmo, nevajag vispārināt. Ir vēl viena lieta, ir jāapzinās ka esi uz skatuves publiskai apskatei un ja viens tevi glaudīs pa spalvai, tad otrs tevi ēdīs un ja neesi psiholoģiski gatavs tam, tad nelien prožektoru gaismā.
 • Narcise

  Narcise

  Zinat, kāds žests mani ļoti aizkustināja no Klāva puses? Pirms nosauca, ka Rozes uzreiz pamet šovu, Klāvs aicināja visus sadoties rokās un varēja redzēt, ka viņš blakus raudošajai Rozei stipri satvēra roku, lai mierinātu un meiteni atbalstītu. Manuprāt, šis žests stāv pāri visam. Cilvēcība tomēr paliek cilvēcība, un to es augsti novērtēju. Lai kā daudziem nepatīk Klāvs, šī puiša žests parādīja, ka dalībnieki tomēr ir cilvēki, ne tikai tukši konkurenti, un viņi ir pelnījuši iecietīgāku attieksmi no naidīgo komentētāju puses, kas nez kāpēc, vienmēr zina visu labāk...
 • Kikī

  Kikī

  Aija ir brīnišķīgs cilvēks, profesionālis un dzīves gudra sieviete
 • Es

  Es

  Un kas vispār ir Aija A. .. Mūziķe?.. nē...
  Kaut kāda biznesa mārketinga sieviete..
  Ja kritizēs Klāvu tad lai paņem ričuku un iemauc priedēs..
 • HIP

  HIP

  Kā skatītāju simpātija piekrītu, no muzikālā viedokļa, kā favorīts nē un to pierādīja šīs reizes raidījums, kā pa celmiem, manuprāt viņš bija vājākais šoreiz. Domāju tikai pateicoties šai simpātiju balvai žūrija ievilka Klāvu pusfinālā. Aijai jāpamācās no Intara attieksme žūrijā.
 • Aija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!