96 komentāri

Ar vairāk nekā divu tūkstošu balsu pārsvaru šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojuma piektajā nedēļā uzvarēja Klāvs Ozols, kurš bauda nu jau trešo uzvaru šajā balsojumā pēc kārtas.

Klāvam uzvaru, un līdz ar to arī 200 eiro no ”Credit24”, nodrošināja savāktā 14 709 balsis. Otrajā vietā ar 12 355 balsīm iekļuva Diāna Paško, kura ir Klāva sīvākais sāncensis šajā balsojumā jau vairākas nedēļas. Trešajā vietā ierindojās Reinis Liepa, kuram nedēļas laikā skatītāji veltījuši 7 301 balsi.

Vismazāk balsu savāca Artis Zaķis un duets ”Rozes”, attiecīgi 3 651 un 5 504 balsis. Elīnai Gluzunovai izdevies savākt 7 010 balsis, tādējādi nodrošinot sev 4. vietu skatītāju simpātiju topā.

Balsojums turpinās!

Šonedēļ aizsākas jau sestā nedēļā, kurā skatītāji var balsot par savu šova ”X Faktors” simpātiju, tādējādi palīdzot savam favorītam tikt pie 200 eiro sava talanta attīstībai. Šo balvu nodrošina šova atbalstītājs, uzņēmums ”Credit24”.

Balsojums notiek šeit!

Piektās nedēļas skatītāju simpātiju balsojuma rezultāti:

 • 14 709 balsis – Klāvs Ozols
 • 12 355 balsis – Diāna Paško
 • 7 301 balss – Reinis Liepa
 • 7 010 balsis – Elīna Gluzunova
 • 5 504 balsis – duets ”Rozes”
 • 3 651 balss – Artis Zaķis

Jau ziņojām, ka pirmajā šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojumā uzvarēja un pie 200 eiro no ”Credit24” tika Anna Krista Ostrovska. Otrajā nedēļā skatītāju favorīte bija Diāna Paško, bet trešajā nedēļā uzvaras laurus plūca Klāvs Ozols.

Skaties šova ”X Faktors” 11. epizodi šeit!

TOP komentāri

 • Lēna
  +44 +36 -8

  Lēna

  Būtībā Reinis un Klāvs vairāk eksperimentē, tas man ļoti patīk, bet no vienas puses viņi riskē un sevi pa reizei iegāž. Vakar Klāvs bija tam pierādījums. Elīna un Diāna ir vokāli stabilas, bet viņu izpildījumos trūkst dažādības. Ja man jāizvēlas, tad laikam dodu priekšroku Reinim un Klāvam. Uz skatuves jūtas dabiski, neko nepārspīlē un neiestudē. Meitenes malaces, neko sliktu nevaru teikt, dziedājums labs, bet kaut kas līdz galam mani viņās nesaista.
 • Saldus

  Saldus

  Kāpēc Klāvam vakar tika izvēlētas tik vājas dziesmas? Kurš par to ir atbildīgs? Mentors Marats vai arī Aija viņu apzināti gremdē? Vakardien varēja redzēt cik Klāvs ir nelaimīgs par dziesmu izvēli. Dodiet dziedāt Klāvam LABAS dziesmas! Vai tad labu dziesmu pasaulē trūkst??? Klāvs ir talantīgs un viņš var!!! Savādāk iedod tik sliktas dziesmas un pēc tam paši brīnās, ka cilvēks ir nonācis uz strīpas... Klāv, turi buru! Mēs par tevi!!!
 • Narcise
  +34 +29 -5

  Narcise

  Zinat, kāds žests mani ļoti aizkustināja no Klāva puses? Pirms nosauca, ka Rozes uzreiz pamet šovu, Klāvs aicināja visus sadoties rokās un varēja redzēt, ka viņš blakus raudošajai Rozei stipri satvēra roku, lai mierinātu un meiteni atbalstītu. Manuprāt, šis žests stāv pāri visam. Cilvēcība tomēr paliek cilvēcība, un to es augsti novērtēju. Lai kā daudziem nepatīk Klāvs, šī puiša žests parādīja, ka dalībnieki tomēr ir cilvēki, ne tikai tukši konkurenti, un viņi ir pelnījuši iecietīgāku attieksmi no naidīgo komentētāju puses, kas nez kāpēc, vienmēr zina visu labāk...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!