Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

10 komentāri
Skatītāju simpātijas balsojumā Arturs Gruzdiņš tuvāko sekotāju apsteidz gandrīz trīs reizes
15.10.2017 X faktors (Vladislavs Proškins/F64 / F64)

Ir sācies lielais “X Faktora” tiešraižu bums, kad katru nedēļu visu, kas notiek šovā, redzēsim “dzīvajā”. Paralēli telefonbalsojumam norisinājās ar skatītāju simpātiju balsojums, kurā pārliecinoši pirmajā nedēļā uzvarēja rūjienietis Arturs Gruzdiņš.

Līdz ko sākās balsojums, Arturs uzreiz izvirzījās pārliecinošā vadībā, un viņam konkurenci tā arī nevienam neizdevās izveidot. Tuvāko sekotāju, vokālo ansambli “Tautumeitas”, viņš apsteidza par vairāk nekā divām reizēm – “Facebook” vietnē viņam bija 3250 balsu, bet Draugiem.lv Gruzdiņš sakrāja 758.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pieminētajām “Tautumeitām” par abiem sociālajiem tīkliem kopā bija 1788, bet šīs nedēļas skatītāju simpātijas balvas goda pjedestāla zemāko pakāpienu ar kopumā 1484 balsīm ieņēma Adriana Miglāne.

Nākamais balsojums tiks atklāts jau šo piektdien plkst. 12.00.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl