18 komentāri
Sācies ”X Faktors” simpātiju balsojums – nāc un atbalsti savu favorītu!
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Šovā ”X Faktors” notikusi pašu labāko dalībnieku atlase, un jau 3. novembrī sāksies pats interesantākais, gaidāma lielā šova pirmā tiešraide, kurā izšķirsies likteņi un dzims jaunas zvaigznes. Arī tev ir iespēja atbalstīt savu favorītu, sarūpējot naudas balvu. Viss, kas Tev jādara – jāpiedalās simpātiju balsojumā!

Tāpat, kā divus iepriekšējos gadus, arī šogad skatītājiem ir iespēja balsot par šova ”X Faktors” dalībniekiem un palīdzēt vienam no viņiem katru nedēļu nopelnīt 200 eiro lielu naudas balvu.

Turpmāk svētdienās notiekošajās šova tiešraidēs uzzināsim, kurš no dalībniekiem iegūs ”Credit24” dāvāto simpātiju balvu 200 eiro apmērā, lai izkoptu savu talantu.

Tāpat kā pērn, katru nedēļu balvu saņems viens no dalībniekiem. Grupas uzvaras gadījumā grupa saņem šo pašu naudas summu un rīkojas pēc saviem ieskatiem – sadala līdzekļus vai iegulda grupas kopīgajā attīstībā.

Balsošana sākas 28. oktobrī, un nedēļas balsojums noslēgsies šova ”X Faktors” svētdienas tiešraidē, bet jau pirmdienā sāksies nākamās nedēļas balsojums, un jau atkal ar balsojuma palīdzību varēsi atbalstīt topošās zvaigznes!

Lai piedalītos balsojumā un atbalstītu savu favorītu, nepieciešams autorizēties ar sociālā tīkla ”Facebook” kontu. Balsot var reizi stundā.

BALSO ŠEIT!

Līdz šim absolūtais simpātiju balsojuma līderis bija Arturs Gruzdiņš, kurš simpātiju balvu ieguva visās astoņās šova tiešraidēs, tādā veidā nopelnot 1600 eiro. Viņš galu galā arī kļuva par ”X Faktora” pirmās sezonas uzvarētāju.

Šova ”X Faktors” otrajā sezonā simpātiju balsojumā visbiežāk uzvarēja puišu grupa ”Baritoni”, kopumā nodrošinot sev piecas uzvaras un līdz ar to nopelnot 1 000 eiro.

Kurš būs skatītāju mīlulis šogad un vai kāds spēs atkārtot pirmās sezonas rekordu, uzvarot visos balsojumos? To izlems tikai un vienīgi tavs balsojums! Atbalsti topošās zvaigznes un dodies nobalsot jau tagad!

BALSO ŠEIT!

TOP komentāri

 • eu
  +37 +36 -1

  eu

  balsot tiešām var tikai ja ir facebook?
  ja nav konta, tad nav iespēja balsot, cik negodīgi
 • Pff
  +30 +28 -2

  Pff

  Arī man jautājums šova veidotājiem, kādēļ drīkst balsot tikai Facebook lietotāji? Ko tad, ja cilvēks nelieto nevienu sociālo tīklu? Diskriminācija.
 • eu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!