Nu ko – 7 no 8 jau ir! Vai būs arī Gruzdiņa supertriumfs?

9 komentāri
Nu ko – 7 no 8 jau ir! Vai būs arī Gruzdiņa supertriumfs?
Toms Norde

Noslēgusies jau septītā no astoņām “X Faktora” fināla tiešraižu nedēļām. Paraleli telefonbalsojumam norit arī skatītāju simpātiju balsojums portālā Skaties.lv, kurā līdz šim visas reizes pārliecinoši uzvarējis ir 24 gadus vecais talants no Rūjienas Arturs Gruzdiņš.

Katru nedēļu no piektdienas līdz svētdienai norit skatītāju simpātiju balsojums, kas tā uzvarētājam ļauj saņemt kabatasnaudu 200 eiro apmērā no Credit24. Šova laikā jau 1400 eiro pamanījies sapelnīt jaunietis, kurš tiek uzskatīts par galveno favorītu visā šovā.

Līdz šim nevienam nav izdevies pat pietuvoties tuvāk par divām reizēm, lai spētu kaut nedaudz sadeldēt Artura pārsvaru. Arī šī nedēļa nebija izņēmums, vienīgi intriga izvērtā cīņa par otro vietu, kuru pirmo reizi izcīnīja dziedošā vetārste Līga Rīdere, par nieka 105 balsīm apsteidzot Adrianu Miglāni.

Jau šajā nedēļā noskaidrosies pirmais “X Faktora” uzvarētājs, kuru noteiksiet jūs, dārgie skatītāji, tāpēc nepalaid garām dziedošā talantu šova lielu finālu jau šo svētdien, 3. decembrī!

9 komentāri