Kurš uzvarēs ”X Faktora” fināla simpātiju balsojumā? Klāva Ozola uzvaras sēriju apdraud Elīna

47 komentāri
Kurš uzvarēs ”X Faktora” fināla simpātiju balsojumā? Klāva Ozola uzvaras sēriju apdraud Elīna
PUBLICITĀTES FOTO

Līdz šim četras skatītāju simpātiju balvas pēc kārtas saņēmušais Klāvs Ozols šobrīd vairs nevar būt tik pārliecināts par savu uzvaru šajā balsojumā, jo šobrīd viņš ir vairs tikai otrajā vietā, liecina skatītāju simpātiju balsojuma rādītāji piektdienas, 13. decembra, rītā.

Viņu šobrīd ir apsteigusi Elīna Gluzunova, kura piektdienas rītā bija sev nodrošinājusi jau 10 032 balsis, kamēr Klāvam Ozolam bija 8 749 balsis, bet Diānai Paško – 6 884 balsis.

Taču viss vēl var mainīties, jo aktīvākais balsojuma laiks ir vēl tikai priekšā. Kurš saņems 200 EUR lielo skatītāju simpātiju balvu no ”Credit24” šova ”X Faktors” finālā, nosaki tu! Ej un nobalso par savu favorītu jau tagad!

Balsošana notiek šeit!

Līdz šim šovā ”X Faktors” Elīna Gluzunova vēl nav uzvarējusi nevienā skatītāju simpātiju balsojumā, kamēr Klāvs Ozols nodrošinājis sev četras uzvaras, bet Diāna Paško – vienu.

Skaties šova ”X Faktors” lielo finālu televīzijas kanālā TV3 jau šo svētdien, 15. decembrī, plkst. 20:20!

Šova ”X Faktors” finālā gaidāmi grandiozi priekšnesumi

Jau svētdienas, 15. decembra, vakarā TV3 būs baudāms ”X Faktora” fināls, kurā par uzvaru cīnīsies trīs solisti: Diāna Paško, Klāvs Ozols un Elīna Gluzunova. Tapis zināms, ka viņi dziedās dueto s ar Latvijas šī brīža TOP māksliniekiem: ”Prāta vētru”, ”Instrumentiem” un Aminatu.

Uzzini vairāk par fināla programmu šeit!

47 komentāri