6 komentāri

Strauji tuvojas 15. oktobris, kad pirmo reizi pašmāju “X Faktora” vēsturē viss notiks tiešraidē. Kā zināms, par saviem favorītiem varēs balsot telefoniski, bet arī portālā Skaties.lv būs iespēja balsot, turklāt jūsu simpātija tiks dāsni atalgota.

No šodienas līdz pat 3. decembrim katru nedēļu piektdienās plkst. 12:00 tiks ieslēgts balsojums, kurā ikvienam interesantam un fanam, ielogojoties ar kādu no sociālo tīklu (Facebook, Draugiem.lv) pasēm (vai abām) būs iespēja nobalsot par savu simpātiju. Balsojums norisinās trīs dienas, tātad katru dienu iespējams nobalsot vai nu par vienu, vai, ja vēlme, par vairākiem vai pat visiem “X Faktora” dalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
BALSO PAR SAVU FAVORĪTU

Balsojums norisināsies līdz pat svētdienas vēlam vakaram, kad tiešraidē ar šova vadītāja Marka Rivas svētību tas tiks noslēgts. Dažas minūtes tiks apkopotas balsis, un turpat uz skatuves arī apbalvots skatītāju simpātijas balvas laureāts.

Balva būs ļoti vērtīga – tas, par kuru tiks sabalsots visvairāk, katru nedēļu saņems 200 eiro no Credit24.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl