6 komentāri

Strauji tuvojas 15. oktobris, kad pirmo reizi pašmāju “X Faktora” vēsturē viss notiks tiešraidē. Kā zināms, par saviem favorītiem varēs balsot telefoniski, bet arī portālā Skaties.lv būs iespēja balsot, turklāt jūsu simpātija tiks dāsni atalgota.

No šodienas līdz pat 3. decembrim katru nedēļu piektdienās plkst. 12:00 tiks ieslēgts balsojums, kurā ikvienam interesantam un fanam, ielogojoties ar kādu no sociālo tīklu (Facebook, Draugiem.lv) pasēm (vai abām) būs iespēja nobalsot par savu simpātiju. Balsojums norisinās trīs dienas, tātad katru dienu iespējams nobalsot vai nu par vienu, vai, ja vēlme, par vairākiem vai pat visiem “X Faktora” dalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
BALSO PAR SAVU FAVORĪTU

Balsojums norisināsies līdz pat svētdienas vēlam vakaram, kad tiešraidē ar šova vadītāja Marka Rivas svētību tas tiks noslēgts. Dažas minūtes tiks apkopotas balsis, un turpat uz skatuves arī apbalvots skatītāju simpātijas balvas laureāts.

Balva būs ļoti vērtīga – tas, par kuru tiks sabalsots visvairāk, katru nedēļu saņems 200 eiro no Credit24.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl