Ceturtā uzvara pēc kārtas! Arī pagājušajā nedēļā skatītāju simpātiju balsojumā uzvar Klāvs Ozols

57 komentāri

Latvijas lielākā muzikālā šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojuma sestajā nedēļā uzvaras laurus atkal plūc Klāvs Ozols, kurš kopumā savācis 16 793 balsu lielu atbalstu. Šī Klāvam ir jau ceturtā uzvara pēc kārtas, un jau ceturto reizi viņš saņem 200 eiro balvu no ”Credit24”.

Otrajā vietā ar 14 698 balsīm palika Diāna Paško, kura šajā sezonā vienu reizi uzvarējusi skatītāju simpātiju balsojumā. Trešajā pozīcijā ar 9 652 balsīm ierindojas Elīna Gluzunova, bet ceturto vietu ieņem Reinis Liepa, kurš saņēma 7 962 balsu lielu skatītāju atbalstu.

Šodien, 9. decembrī, aizsākas pēdējā šova ”X Faktors” nedēļa, un jau svētdien visi varēsim vērot lielo finālu. Līdz ar to šī ir arī pēdējā nedēļā, kad notiek skatītāju simpātiju balsojums, kurā vari atdot balsi par vienu no trim finālistiem – Klāvu Ozolu, Diānu Paško vai Elīnu Gluzunovu.

Balsojums notiek šeit

Skatītāju simpātiju balsojums sestajā nedēļā:

  • 16 793 balsis – Klāvs Ozols
  • 14 698 balsis – Diāna Paško
  • 9 652 balsis – Elīna Gluzunova
  • 7 962 balsis – Reinis Liepa

Līdz šim šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojumā četras uzvaras guvis Klāvs Ozols un pa vienai Diāna Paško un nu jau šovu pametusī Anna Krista Ostrovska.

”X Faktors” simpātiju balsojuma uzvarētāji iepriekšējos šovos

Līdz šim absolūtais simpātiju balsojuma līderis bija Arturs Gruzdiņš, kurš simpātiju balvu ieguva visās astoņās šova tiešraidēs, tādā veidā nopelnot 1600 eiro. Viņš, galu galā, arī kļuva par ”X Faktora” pirmās sezonas uzvarētāju.

Šova ”X Faktors” otrajā sezonā simpātiju balsojumā visbiežāk uzvarēja puišu grupa ”Baritoni”, kopumā nodrošinot sev piecas uzvaras un līdz ar to nopelnot 1 000 eiro.

Kurš būs skatītāju mīlulis šogad un vai kāds spēs atkārtot pirmās sezonas rekordu, uzvarot visos balsojumos? To izlems tikai un vienīgi tavs balsojums! Atbalsti topošās zvaigznes un dodies nobalsot jau tagad!

Šovu ”X Faktors” skaties šeit!

57 komentāri