Arturs Gruzdiņš “X Faktorā” sapulcinājis lielāko fanu armiju un nopelnījis jau 1000 eiro

6 komentāri
Arturs Gruzdiņš “X Faktorā” sapulcinājis lielāko fanu armiju un nopelnījis jau 1000 eiro
Toms Norde

Aizvadīts patriotiskākais “X Faktora” raidījums, kam pirmā puse tika veltīta dziesmām latviešu valodā (dalībniekiem šoreiz bija jādzied divas dziesmas). Sērijas beigās, kā jau tas ierasts, noslēdzās gan interneta, gan arī telefona balsojums, un skatītāju simpātiju atkal saņēma neviens cits kā Arturs Gruzdiņš.

Rūjienai noteikti ir savs varonis, jo ne tikai internetā, bet arī Rīgas kinostudijas auditorijā lielākā daļa sanākušo bija Artura fani. Vismaz spriežot pēc lielā skaita plakātu, kas vēstīja atbalstu tieši Gruzdiņam.

Uz plakātiem bija rakstītas visdažādākās atbalsta formas – “Arturs labākais”, “Rūjiena lepojas”, “Arturam jāiekļūst finālā”, “Arturam jāuzvar” u.c.

Un ne velti atbalsts tik liels, jo arī šonedēļ skatītāju simpātiju balsojumā Arturs atradās galvgalī, sakrājot turpat 6 tūkstošus balsu. Pārējās vietas uz virtuālā goda pjedestālā salīdzinājumā ar iepriekšējām nedēļām arī palika nemainīgas.

Adriana Miglāne ieņēma otro vietu, bet dalībnieks, kurš diemžēl palika nenovērtēts telefona balsojumā, jo pameta “X Faktoru” – Edgars Kreilis, palika trešais.

6 komentāri