6 komentāri
Arturs Gruzdiņš “X Faktorā” sapulcinājis lielāko fanu armiju un nopelnījis jau 1000 eiro
Toms Norde

Aizvadīts patriotiskākais “X Faktora” raidījums, kam pirmā puse tika veltīta dziesmām latviešu valodā (dalībniekiem šoreiz bija jādzied divas dziesmas). Sērijas beigās, kā jau tas ierasts, noslēdzās gan interneta, gan arī telefona balsojums, un skatītāju simpātiju atkal saņēma neviens cits kā Arturs Gruzdiņš.

Rūjienai noteikti ir savs varonis, jo ne tikai internetā, bet arī Rīgas kinostudijas auditorijā lielākā daļa sanākušo bija Artura fani. Vismaz spriežot pēc lielā skaita plakātu, kas vēstīja atbalstu tieši Gruzdiņam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz plakātiem bija rakstītas visdažādākās atbalsta formas – “Arturs labākais”, “Rūjiena lepojas”, “Arturam jāiekļūst finālā”, “Arturam jāuzvar” u.c.

Un ne velti atbalsts tik liels, jo arī šonedēļ skatītāju simpātiju balsojumā Arturs atradās galvgalī, sakrājot turpat 6 tūkstošus balsu. Pārējās vietas uz virtuālā goda pjedestālā salīdzinājumā ar iepriekšējām nedēļām arī palika nemainīgas.

Adriana Miglāne ieņēma otro vietu, bet dalībnieks, kurš diemžēl palika nenovērtēts telefona balsojumā, jo pameta “X Faktoru” – Edgars Kreilis, palika trešais.

TOP komentāri

 • Ekspertitō
  +37 +33 -4

  Ekspertitō

  Artura panākumi ir absolūti pamatoti un pašsaprotami! Lai veicas arī turpmāk! :)
 • 5. tiešraides interneta balsojuma rezultāti:
  +25 +23 -2

  5. tiešraides interneta balsojuma rezultāti:

  1. Arturs - 5894
  2. Adriana - 2560
  3. Līga - 2135
  4. Edgars - 2048
  5. Alise - 1792
  6. "Tautumeitas" - 1243
 • Vērotājs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!