Arī ”X Faktors” fināla skatītāju simpātiju balsojumā pārliecinoši uzvar Elīna Gluzunova

23 komentāri
Arī ”X Faktors” fināla skatītāju simpātiju balsojumā pārliecinoši uzvar Elīna Gluzunova
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Līdz ar šova ”X Faktors” trešās sezonas noslēdzošo tiešraidi beidzās arī pēdējais iknedēļas skatītāju simpātiju balsojums, kurā šoreiz pārliecinoši uzvarēja Elīna Gluzunova, kura līdz šim nebija guvusi uzvaru nevienā no iepriekšējiem balsojumiem.

Līdz ar to arī Elīna, kura skatītāju balsojuma fināla nedēļā ieguva 20 254 balsu lielu atbalstu, paguva vēl tikt pie 200 eiro lielā laimesta no šova atbalstītāja, uzņēmuma ”Credit24”.

Otrajā vietā ar 16 456 balsīm ierindojās skatītāju simpātiju balsojuma vairāku iepriekšējo nedēļu uzvarētājs Klāvs Ozols. Trešajā vietā ar 11 596 balsīm atradās Diāna Paško.

Pēc visa šova laikā kopējā savāktā balsu skaita, vislielāko atbalstu guvis Klāvs Ozols, kurš ”X Faktora” trešās sezonas laikā guvis 78 972 balsis. Otrajā vietā ar 72 575 balsīm atrodas Diāna Paško, bet trešo vietu ar 54 510 balsīm ieņem Elīna Gluzunova.

Balsojuma rezultātus skaties šeit!

Jau ziņojām, ka šova ”X Faktors” trešajā sezonā uzvaru guva Elīna Gluzunova, otrajā vietā atstājot Diānu Paško. Trešo vietu ieguva Klāvs Ozols.

Video: “X Faktora” trešās sezonas uzvarētāja paziņošana!

Skaties šova ”X Faktors” grandiozo fināla raidījumu šeit!

”X Faktors” simpātiju balsojuma uzvarētāji iepriekšējos šovos

Līdz šim absolūtais simpātiju balsojuma līderis bija Arturs Gruzdiņš, kurš simpātiju balvu ieguva visās astoņās šova tiešraidēs, tādā veidā nopelnot 1600 eiro. Viņš galu galā arī kļuva par ”X Faktora” pirmās sezonas uzvarētāju.

Šova ”X Faktors” otrajā sezonā simpātiju balsojumā visbiežāk uzvarēja puišu grupa ”Baritoni”, kopumā nodrošinot sev piecas uzvaras un līdz ar to nopelnot 1 000 eiro.

23 komentāri