Svētdiena, 26. septembris

Gundars, Kurts, Knuts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Balso par savu simpātiju!” aktualitātes

Šobrīd līderos Diāna Paško un Klāvs Ozols! Kurš šonedēļ uzvarēs šova “X Faktors” simpātiju balsojumā?

Šobrīd līderos Diāna Paško un Klāvs Ozols! Kurš šonedēļ uzvarēs šova “X Faktors” simpātiju balsojumā? 43

Patlaban šova ”X Faktors” skatītāju simpātiju balsojuma ceturtajā nedēļā līderos izvirzījušies divi favorīti – Diāna Paško un Klāvs Ozols. Abiem piektdiena pusdienlaikā ir vairāk nekā četri tūkstoši balsu, turklāt abi guvuši pa uzvarai iepriekšējo nedēļu balsojumos. Vai mums būs līderis ar divām uzvarām? To vari noteikt tu, piedaloties simpātiju balsojumā.

Tu esi žūrija! Atceries nobalsot par savu šova “X Faktors” favorītu!

Tu esi žūrija! Atceries nobalsot par savu šova “X Faktors” favorītu! 18

Pirmajā šova ”X Faktors” trešās sezonas simpātiju balsojumā, kas norisinās portālā Skaties.lv, uzvaru un līdz ar to 200 eiro no ”Credit24” sava talanta izkopšanai izcīnīja Anna Krista Ostrovska. Kura no zvaigznēm skatītāju simpātijas titulu un naudas balvu saņems balsojuma otrajā nedēļā, nosaki tieši tu. Dodies nobalsot jau tagad!

Sācies “X Faktors” simpātiju balsojums – nāc un atbalsti savu favorītu!

Sācies “X Faktors” simpātiju balsojums – nāc un atbalsti savu favorītu! 18

Šovā ”X Faktors” notikusi pašu labāko dalībnieku atlase, un jau 3. novembrī sāksies pats interesantākais, gaidāma lielā šova pirmā tiešraide, kurā izšķirsies likteņi un dzims jaunas zvaigznes. Arī tev ir iespēja atbalstīt savu favorītu, sarūpējot naudas balvu. Viss, kas Tev jādara – jāpiedalās simpātiju balsojumā!

Nācija prognozē 100% Artura Gruzdiņa uzvaru - vai tā būs!?

Nācija prognozē 100% Artura Gruzdiņa uzvaru - vai tā būs!? 112

Lielais fināls jau svētdien, un sociālo tīklu un citu interneta vietņu komentāros cilvēki runā, ka rūjienietim Arturam Gruzdiņam konkurentu skatītāju simpātiju balsojumā neesot, bet tas viss ir balstīts tikai uz iepriekšējiem rezultātiem. Tev, dārgais “X Faktora” skatītāj un portāla Skaties.lv lasītāj, ir iespēja to mainīt.

Nu ko - 7 no 8 jau ir! Vai būs arī Gruzdiņa supertriumfs?

Nu ko - 7 no 8 jau ir! Vai būs arī Gruzdiņa supertriumfs? 9

Noslēgusies jau septītā no astoņām “X Faktora” fināla tiešraižu nedēļām. Paraleli telefonbalsojumam norit arī skatītāju simpātiju balsojums portālā Skaties.lv, kurā līdz šim visas reizes pārliecinoši uzvarējis ir 24 gadus vecais talants no Rūjienas Arturs Gruzdiņš.

"X Faktors" strauji tuvojas lielajam finālam! Kāds nopelnīs vai nu 1200 eiro vai savus pirmos 200

"X Faktors" strauji tuvojas lielajam finālam! Kāds nopelnīs vai nu 1200 eiro vai savus pirmos 200 18

Jau šo svētdien, 19. novembrī, uzreiz pēc Valsts svētkiem kanālā TV3, kā ierasts, plkst. 20:20 varēs vērot “X Faktora” sesto fināla sēriju, kurā arī šoreiz dalībniekiem būs jādzied divas dziesmas. Gaisā virmo daudz jautājumu, un viens no tiem – vai arī šajā nedēļā portāla Skaties.lv skatītāju simpātiju balsojumā triumfēs Arturs Gruzdiņš.