“X Faktora” zvaigznes Laura Bergmaņa grēksūdze: Tā dziesma tik tiešām nav mana!

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

16 komentāri

17. septembra vakarā kanālā TV3 tika izrādīta jau trešā dziedošo talantu šova “X Faktors” sērija, kurā atkal iepazinām daudzas jaunas potenciālās zvaigznes. Viens no spilgtākajiem priekšnesumiem noteikti bija Laura Bergmaņa izpildījumā, taču viņa talants nebija vienīgais iemesls, kāpēc internetā tika sacelta vētra.

Viņš izpildīja dziesmu “Stay”, kuru veltīja savai draudzenei, kā arī uzdeva par savu, kas skatītājiem raisīja jautājumus – vai tā patiešām ir?

Lauris atzīst, ka nē… “Tas viss notika pirmajā kursā. Man ļoti patika viena meitene, tāpēc pajautāju savam labākajam draugam, lai palīdz man uzrakstīt dziesmu. Lielāka daļa sarakstīto vārdu bija viņa diktējums! Diemžēl dziesmu es viņai nenodziedāju, jo mūsu attiecībās parādījās šķēršļi. Protams, mans labākais draugs arī nedomāja, ka ar šo dziesmu kaut kur uzstāšos, tāpēc man neko neteica!” atceras Lauris.

Pats viņš arī nezināja dueta “Two Steps From Hell” eksistenci, kā arī vārdi nav šķituši “pārāk dziļi”, lai tajos būtu kas īpašs. “Beigās izrādījās, ka tāda dziesma jau pastāv. Kā es saķēru galvu un sāku smieties…” par savu lielo atklāsmi portālam Skaties.lv stāsta viņš.

Two Steps From Hell – Stay

Visu noliekot malā, puisis vēlas atvainoties saviem faniem, skatītājiem, draugiem, radiem un visai “X faktora” komandai: “Šo dziesmu es nedziedāju ar iepriekšēju nodomu samelot kādam, jo kādēļ, lai es melotu, ja šo dziesmu ir tik viegli atrast vietnē Youtube.com? Plus, kāpēc, lai es melotu pasaules mēroga šovā? Tiešām atvainojos par radītajām negācijām!”

16 komentāri