1 komentārs
”X Faktora” zvaigznes Karmenas Puķjānes ieteikumi sievietēm pirms kluba apmeklējuma
FACEBOOK

Šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Karmena Puķjāne mīl doties uz klubiem un labas mūzikas pavadībā dejot līdz pat rītam. Skaistule sniedz padomus dāmām, kā pareizi sagatavoties iešanai uz klubu un kā nodejot līdz rītam.

Karmena uzskata, ka pats galvenais, lai dotos uz klubu atpūsties, ir jānoskaņojas pozitīvi šāda veida izklaidei. Jābūt jautrai un priecīgai!

Māksliniece iesaka meitenēm ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, lai nebūtu auksti, lai justos ērti.

”No apģērba ieteiktu izvēlēties apspīlētu gaišas krāsas kleitiņu, kas izceltu skaisto augumu, kurpītes, mētelīti, lakatiņu un mazu rokassomiņu. Var sakombinēt svinīgu blūzīti, garus svārciņus un pērļu auskariņus. Šādi divi apģērbu piemēri izskatās ļoti skaisti,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Karmena.

Karmena Puķjāne: Man sola lielu naudu par filmēšanos ārzemju grupu videoklipos

Karmena ir droša, ka sapucējoties ļoti glīti un eleganti, visa uzmanība būs veltīta tev.

Arī ar kosmētiku dziedātāja aicina nepārspīlēt – mazliet acu ēnas, skropstu tušas, acu zīmuļa, rozā lūpu spīduma un viss. Sievietes skaistums slēpjas minimālismā, gaumes izjūtā un dabiskumā.

””Tusēties” vajag prātīgi, lai līdz rītam noturētos kārtīgā stāvoklī, lai saglabātu savu skaisto formu un izskatītos pieklājīgi. Var iedzert kādu kokteilīti, bet nevajag pārspīlēt, galvenais visu atcerēties un kontrolēt situāciju,” tā Karmena.

Karmenas fani sarosās! ”X Faktora” zvaigzne pārdod krekliņus ar savu foto un autogrāfu!

Saņemot pastiprinātu, nevēlamu uzmanību no vīriešiem, Karmena iesaka doties uzreiz prom no šādiem tipiņiem, nomainīt izklaides vietu vai vienkārši atrasties pēc iespējas tālāk no konkrētās kompānijas.

Skaistule iesaka, lai pasargātu sevi labāk turēties kopā ar draudzenēm, jo no uzmācīgiem vīriešiem nekad neko nevar zināt.

”Skaistai meitenei klubā vienmēr jādomā, ar ko kopā pavadi laiku, ko dari, kā izturies un jāuzmanās no apkārtējiem, jābūt modrai. Tāpat arī nevar pieņemt dzērienus no svešiem cilvēkiem, ja neredzi kā kokteili gatavo bārmenis, visu ko var piemest klāt dzērienam,” nosaka Karmena.

Karmenas Puķjānes dziedātājas karjera pēc ”X Faktora” plaukst un zeļ

Karmena iesaka arī no acīm neizlaist savas mantas, nepievēršot uzmanību somiņai, drīz vien ir iespēja palikt bez telefona un maka.

”Meitenēm klubos jābūt uzmanīgām un jāatceras, kas gan tevi pasargās, ja ne tu pati. Mazliet piedomājot pie savas uzvedības, skaisti saģērbjoties, ejot atpūsties lieliskā kompānijā var bezrūpīgi atpūsties līdz pat rītam,” nobeidz Karmena.