4 komentāri

Šovā ”X Faktors” iepazītais dziedātājs Roberts Memmēns un reperis Dagnis Roziņš ierakstījuši dziesmu ”#Centījos”. Jaunajam hītam uzfilmēts videoklips.

Videoklips stāsta par jauna gada sākumu un daudzu mūsu apņemšanos sākt jaunu gadu ar jaunu dzīvi.

Video stāsta sākumā Dagnis sagaida pirmo janvāri ar paģirām un bauda minerālūdens dāvāto veldzi. Ierodas Roberts vēl ballītes noskaņojumā, bet reperis nevēlas ballīti turpināt.

Šova zvaigznei rokās ir šampanietis, bet mutē cigārs, reperim no iepriekšējās nakts izpriecām metas slikti pat redzot šo ballīšu atribūtiku.

Humoriņu iespējams novērot visa videoklipa garumā, kurā viens mākslinieks bēg no izklaidēm, bet otrs visādos veidos cenšas viņu pierunāt ļauties ierastajai dzīvei.

Klipa izskaņā mūziķi brien pa piesnigušu lauku un beigu beigās muzicē lauka vidū, Dagnis spēlē saksofonu, bet Roberts ģitāru.

Dziesmas mūzikas autors ir Roberts, toties vārdus sarakstījis Dagnis. Jauno hītu producējis pats Roberts.

Klips sociālajos tīklos saņem pozitīvas atsauksies, mūziķu atbalstītāji pozitīvi novērtējuši savu elku veikumu.

TOP komentāri

 • Es
 • Es
  +4 +3 -1

  Es

  Man arī patīk. Priecājos,ka Roberts turpina aktīvi strādāt mūzikas jomā gan grupā, gan ārpus tās.
 • Elisa
  +4 +2 -2

  Elisa

  Man patīk, kaut kas jauns un savādāks. Kopdarbs ar Dagni R. ir izdevies! :-)) gribētos vienīgi Robertu vairāk dzirdam arī dziedam, bet viss vēl priekšā. Malači.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!