4 komentāri

”X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa nesnauž un turpina darboties mūzikā. Reinis un viņa grupa ”Street Conference” izdevuši pirmo singlu ”Lai naktīs”.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Reinis stāsta, ka no visām radītajām dziesmām grupa izvēlējusies prezentēt ”Lai naktīs”, jo tā ir pati vecākā un saistās ar atmiņām, sapņiem un cerībām.

Video: ”X Faktorā” iepazītais Reinis Liepa iepriecina fanus ar sen gaidītu dziesmu

”X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa salīdzina spēlēšanu uz ielas Latvijā un ārzemēs

”Lai naktīs” ir jau seši gadi, pateicoties ”Labo ierakstu studijai”, dziesma ”uzfrišināta” un mazliet pamainīta sākotnējā aranžija.

Arī nākamo singlu ”Street Conference” plāno ierakstīt tieši pie Jāņa Kalves un Lotara Lodziņa.

”Singlam vārdus uzrakstīja grupas basģitārists Toms Bahs. Dziesma ir par viņa pirmajām attiecībām, veltījums Toma tā laika meitenei. ”Lai naktīs” uzrunās ikvienu, kuram tagad ir pirmā iemīlēšanās vai, kurš atceras tā laika sajūtas,” smaida Reinis.

Dziesmas ierakstīšanu Reinis sauc par zīmīgu notikumu, jo viss virzās uz priekšu. Senākā dziesma, kura saistās ar tik daudz atmiņām un sapņiem ir nokļuvusi pie klausītāja.

Kāpēc ”X Faktora” dalībnieks Reinis Liepa nodzinis matus?

Ne tikai dāmas dievina iepirkšanos! Reinis Liepa apmeklē veikalus, lai pastaigātos un iedvesmotos

Dziesmas mūzikas autori ir Reinis Liepa un Toms Bahs, toties vārdus radījis basģitārists Toms Bahs.

Lirikas video režisors ir pats Reinis Liepa, galveno aktieru lomā iejutušies Toms Bahs un Ieva Butlere.

”Nākamā mēneša laikā plānojam ierakstīt vēl divas dziesmas, no kurām vienu jau uzreiz laidīsim tautās. Idejiski domājam, ka vasaras sākumā jau varēsim izdot mini albumu,” tā Reinis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!