Komentāri

Ceturtdien, 5. oktobrī, kuplā draugu un fanu pulkā pašas sacerētu dziesmu ”Memories” un videoklipu prezentēja 16 gadus vecā dziedātāja Patrisha, īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča. Jaunā skatuves māksliniece nesen startēja dziedošo talantu šovā ”X Faktors”.

Vienā no reizēm kāpjot uz “X Faktora” skatuves, jaunā dziedātāja bija izvēlējusies izpildīt rokmūzikas tēvu “Led Zeppelin” leģendāro gabalu “Whole Lotta Love”. Bet jaunajā dziesmā ”Memories” viņa nolēmusi atklāt savu sievišķo šķautni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmas video stāsta par bohēmisko Patrishu, kurai patīk gleznot, zīmēt mandalas, kurai garšo zefīrs un kura ar savām pozitīvajām domām ik dienu izkrāso sevi un savu apkārtni.

”Kad dziesma vēl nebija līdz galam pabeigta, man jau galvā sāka parādīties vīzija iespējamajam videoklipam. Sākumā domāju par rudens ainām, par puisi sarkanā mētelī un zvaigžņotām debesīm, taču, kad dziesma jau bija gala veidolā, arī klipa vīzija pārtapa realitātē, kas neiekļāva iepriekš minētās ainas.

Videoklipu filmēja Ritvars Bluka, bet pirms pašas filmēšanas vēl kārtīgi apdomājām iespējamās vietas, kur to darīt un kādā stiliņā. Beigās viss sanāca ļoti vienkārši, bet skaisti un atmosfēriski, un neliels humoriņš arī neizpalika,” jauno veikumu komentē Patrisha.

Jauno skatuves mākslinieci slavē dziesmas ”Memories” aranžētājs Kaspars Ansons: ”Nu talantīga, jauna, pati raksta dziesmas. Viss labi!”

Video: Patrisha – ”Memories”

Video: Patrisha “X Faktorā” ar “Led Zeppelin” hitu