Komentāri

Ceturtdien, 5. oktobrī, kuplā draugu un fanu pulkā pašas sacerētu dziesmu ”Memories” un videoklipu prezentēja 16 gadus vecā dziedātāja Patrisha, īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča. Jaunā skatuves māksliniece nesen startēja dziedošo talantu šovā ”X Faktors”.

Vienā no reizēm kāpjot uz “X Faktora” skatuves, jaunā dziedātāja bija izvēlējusies izpildīt rokmūzikas tēvu “Led Zeppelin” leģendāro gabalu “Whole Lotta Love”. Bet jaunajā dziesmā ”Memories” viņa nolēmusi atklāt savu sievišķo šķautni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesmas video stāsta par bohēmisko Patrishu, kurai patīk gleznot, zīmēt mandalas, kurai garšo zefīrs un kura ar savām pozitīvajām domām ik dienu izkrāso sevi un savu apkārtni.

”Kad dziesma vēl nebija līdz galam pabeigta, man jau galvā sāka parādīties vīzija iespējamajam videoklipam. Sākumā domāju par rudens ainām, par puisi sarkanā mētelī un zvaigžņotām debesīm, taču, kad dziesma jau bija gala veidolā, arī klipa vīzija pārtapa realitātē, kas neiekļāva iepriekš minētās ainas.

Videoklipu filmēja Ritvars Bluka, bet pirms pašas filmēšanas vēl kārtīgi apdomājām iespējamās vietas, kur to darīt un kādā stiliņā. Beigās viss sanāca ļoti vienkārši, bet skaisti un atmosfēriski, un neliels humoriņš arī neizpalika,” jauno veikumu komentē Patrisha.

Jauno skatuves mākslinieci slavē dziesmas ”Memories” aranžētājs Kaspars Ansons: ”Nu talantīga, jauna, pati raksta dziesmas. Viss labi!”

Video: Patrisha – ”Memories”

Video: Patrisha “X Faktorā” ar “Led Zeppelin” hitu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl