Komentāri

Mūzikas grupa ”Rock’n’Berries” klausītājiem piedāvā jauno singlu ”Tuvumā” no jūnijā gaidāmā mini albuma ”Stāsti”. Jaunais singls iezīmē topošā albuma skanējumu.

”Tuvumā” pamatideja radīta pagājušā gada pavasarī. Grupa bija devusies ārpus pilsētas, lai klusumā un mierā nodotos radošajiem procesiem.

”X Faktora” zvaigzne Oskars Millers pārdod savu automašīnu

”Dziesmas stāsts ir par jūtām, kas nepāriet. Tās ir ilgas un cerība satikt atkal kādu, kurš nav redzēts gadiem. Bet vēlme būt tuvumā joprojām spēcīga,” norāda grupas solists Oskars Millers.

Dziesmai ”Tuvumā” radīta arī videoversija, tās filmēšana norisinājās šī gada maija sākumā Liepājas pusē, ietverot arī vienu no populārākajām atpūtas vietām Grobiņas novadā ”Gravu šķūnis”.

Pirmo reizi grupas vēsturē videoklipa tapšanā tika iesaistīti arī citi dalībnieki, neskaitot pašus grupas puišus.

Foto: ”X Faktora” zvaigznes tiekas kopīgās vakariņās

”Šoreiz gribējām ko citādāku. Sapīt pagātni ar tagadni. Tāpēc meklējām pēc palīgspēkiem, lai varētu atainot stāsta varoņus bērnībā. Tā bija lieliska pieredze,” norāda grupas basģitārists Jānis Narbuts.

Stāsta varoņus bērnībā attēloja Dominiks Cebris, Marks Strazds, Gints Finks un Tīna Vasermane.

Dziesmas videoversija tapusi sadarbībā ar režisoru Jāni Štālu.

”Tuvumā” ir viens no 5 singliem, kas tiks iekļauts albumā ”Stāsti”.

Kamēr Katrīne Lukins un Oskars Millers atpūšas Kiprā, Latvijā uzlauzta pāra automašīna

Atšķirībā no pirmā grupas studijas albuma ”Smoothie Call”, jaunā albuma dziesmas būs latviešu valodā. To radīšanā iesaistīti visi grupas dalībnieki, kā rezultātā radītās dziesmas atspoguļo visdažādāko emociju gammu.

”Šis albums būs citādāks. Ir mainījusies pieeja darba procesam, kvalitātei, nemaz nerunājot par pašu muzikālo materiālu,” stāsta grupas pieredzes bagātākais dalībnieks Arnolds Jass.

”Rock’n’Berries” mini albuma prezentācija plānota šī gada jūnija otrajā pusē.