2 komentāri

Dziesma “Tikai Es” ir repera Fakta pirmais singls no šoziem gaidāmā minialbuma (EP), kas tapis sadarbībā kopā ar “X Faktora” dalībnieku Edgaru Kreili. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie “Tikai Es” videoklipa, kuru plānots pabeigt jau novembra sākumā.

“Dziesma ir stāsts par jaunības maksimālismu un vecumu, kad šķita, ka es visu zinu labāk. Par laiku, kad pirmoreiz tika iepazītas dažādas atkarību veicinošas vielas, un ikdienu, kas bija kā balansēšana uz naža asmens starp likumu un atbildību par savu rīcību. Ar šo dziesmu vēlējos vērst jauniešu uzmanību uz to, ka nākotne un sapņi ir katra paša rokās. Ir jāapzinās savu rīcību un tās sekas,” komentē Fakts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgars Kreilis ir dziedātājs no Jelgavas, kas līdz šim atpazīstamību guvis, piedaloties dažādos TV šovos – TV3 ”Koru kari 3”, ”Sanāciet, sadziediet”, LNT ”Dziedošās ģimenes”, LTV ”Supernova” kā arī piedalījies dažādos mūziklos. Šobrīd Edgars Kreilis ir dalībnieks pasaulē populārā dziedāšanas šovā “X Faktors”, kas šogad norisinās arī Latvijā un ik svētdienu 20.20 skatāms TV3.

Fakts (Jānis Šmēdiņš) līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!