”X Faktora” zvaigzne Anna Ušakova veiksmīgi pārcietusi operāciju
FACEBOOK

Dziedātāja Anna Ušakova, kuru tuvāk iepazinām pateicoties šovam ”X Faktors”, kādu laiku bija pazudusi no aktīvās koncertēšanas. Izrādās skaistajai dziedātājai bija balss saišu problēmas, kuras nu veiksmīgi atrisinātas.

Ierakstu no slimnīcas gultas Anna publiskoja sociālajos tīklos, parādot atbalstītājiem, ka viss beidzies lieliski un viņa jūtas labi.

”Būt attiecībās ar mani ir tas pats, kas dzīvot uz vulkāna.” Anna Ušakova atklātā intervijā

”X Faktora” pretendente Anna Ušakova: Ilgus gadus domāju, ka neesmu skaista, man bija ļoti zems pašvērtējums

Anna raksta, ka ir laimīga uz visiem 100000 procentiem. Pirmais, ko viņa pateikusi ārstiem, pēc pamošanās no narkozes ir, ka vēlas tos apskaut un ilgi smieties no laimes.

Nākamās trīs dienas skaistajai dziedātājai nav vēlams sarunāties, lai balss saites pilnībā atkoptos pēc operācijas.

Laiku pirms un pēc operācijas Anna iedala dažādos dzīves periodos. Nu sācies jauns posms, kurā viņa radīs daudz skaistas dziesmas, sniegs koncertus un iepriecinās atbalstītājus ar jaunu mūziku.

”Gaidu, kad izveseļošos, gribu jaunu mūziku, jaunus projektus, un pēc iespējas ātrāk nodziedāt savu pirmo dziesmu ar jau veselām balssaitēm,” tā Anna.

Mūziķe aicina sevi sargāt, neignorēt veselības problēmas, jo organisms vienmēr dod signālus, ja kaut kas nav kārtībā, šos signālus ir jāņem vērā.

”To jums iesaka cilvēks, kurš vienmēr ir teicis – saaukstēšanās, vienalga! Dziedāt ar temperatūru un vispār bez balss – protams! Tas viss pa pilienam krājas, krājas un pārvēršanas par ko nopietnu. Ir jārūpējas par sevi, jāmīl sevi,” aizdomājas Anna.

Anna nobeigumā paziņo, ka ķermenis ir kā cietoksnis, kas jāsargā, jālolo un jāiegulda tajā tikai pats labākais.

Novēlam Annai izveseļošanos, daudz jaunus skaņdarbus un turpmāk vairāk pievērst uzmanību savai veselībai!