9 komentāri

“X Faktora” žūrijas prognožu spēlē ir kļuvis zināms vēl viens pārstāvis – tas būs neviens cits kā pieredzes bagātais mūziķis, dziedātājs un trombonists Intars Busulis!

Kā iepriekš ziņots, žūrijā būs arī grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa, bet jau rīt tiks atklāts trešā pārstāvja vārds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dažbrīd šķiet, ka varētu būt neiespējami Latvijā atrast tik daudz izpildītāju, lai pietiktu jaunam šovam. Līdz šim bijis daudz muzikālu projektu, tāpēc ir sajūta, ka Latvijas resursi varētu būt izsmelti. Un tomēr mani ļoti interesē, vai bez jau zināmajiem dziedātājiem ir palicis kāds vēl neatklāts talants. Tādēļ es piekritu piedāvājumam, lai saprastu, kas notiek Latvijā ar izpildītājiem un vai popmūzikas, estrādes, vieglās mūzikas žanram ir nākotne,” atklāj Busulis.

”Galvenais, kas mani interesē izpildītājos, ir dvēsele – to arī vēlos dzirdēt,” norāda Busulis.

Foto: Intars Busulis būs otrais no trim “X Faktora” žūrijas locekļiem

Mūziķis, dziedātājs un trombonists Intars Busulis pirmo plašo atpazīstamību guva, piedaloties “Eirodziesmā 2002” kopā ar komponista Raimonda Tigula projektu “Caffe”, savukārt pāris gadus vēlāk jau plūca uzvaras laurus starptautiskajā konkursā “Jaunais vilnis”.

Laikam ejot, viņš ir piedalījies dažādos mūziklos un koncertuzvedumos, starptautiskos džeza festivālos, kā arī šovos “Golos” un “Toč v toč”. Jāuzsver, ka Busulis ir vienīgais mākslinieks no Baltijas valstīm, kas kopā ar M. Briežkalna kvartetu uzstājies Ņujorkas prestižajā džeza klubā “Blue Note”.

Šobrīd viņš ir grupas “Intars Busulis & Abonementa orķestris” solists un sadarbībā ar latviešu komponistu Kārli Lāci radījis kopumā sešus soloalbumus – pēdējais no tiem ir “Nākamā pietura”, kas arī izvirzīts Zelta diska godalgai. Piedalījies K. Lāča mūzikla “Oņegins” izrādēs Dailes teātrī un albuma Lāču tēta dziesmas ierakstā.

Video: Intars Busulis pievienojas “X Faktora” žūrijas komandai

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!