”X Faktorā” vēlas piedalīties ne tikai vietējie censoņi! Pēc slavas alkst arī Anastasija no Baltkrievijas

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
”X Faktorā” vēlas piedalīties ne tikai vietējie censoņi! Pēc slavas alkst arī Anastasija no Baltkrievijas
Ģirts Ozoliņš/F64

Šogad pašmāju karstākajā televīzijas šovā “X Faktors” vēlas piedalīties ne tikai jaunie muzikālie talanti no Latvijas, bet arī no ārvalstīm. Pirmajā televīzijas atlases dienā sevi spilgti pierādīja karaokes vadītāja no Baltkrievijas Anastasija Kulešova.

Tā kā Baltkrievijā līdzīgs televīzijas projekts neeksistē, tad Anastasija izlēma par labu dalībai Latvijas šovā. Dziedātāja, kura sevi raksturo kā atvērtu, jautru, ievainojamu, skaistu un runātīgu, jau no pirmās vizītes Latvijā iemīlējusi šo zemi un būtu priecīga, ja izdotos Latvijā izveidot karjeru.

Lēmums braukt uz Latviju un piedalīties šovā bijis spontāns, viņa ar draudzeni aizpildījušas pieteikuma anketas un saņēmušas uzaicinājumu uz atlasi. Mirklī, kad kļuva zināmi atlašu datumi, dziedātāja saslimusi un devusies līdzi draudzenei atbalstītājas lomā. Beigu beigās sapratusi, ka nav ko zaudēt un izmēģināja savu veiksmi.

“Viens no iemesliem, kāpēc izlēmu par labu “X Faktoram”, bija fakts, ka Latvija ir kaimiņvalsts, nav tālu jābrauc, tāpat man jau bija vīza. Citi cilvēki, cita kultūra, tas vienmēr ir interesanti. Šī nebija mana pirmā vizīte Latvijā, piecpadsmit gadu vecumā kopā ar kori biju Daugavpilī, vēlāk ierados viena pati kā tūriste.

Gids izrādīja skaistākās Rīgas vietas, pastāstīja par vēsturi, biju sajūsmā. Toreiz vēl devos uz Siguldu un Turaidu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Anastasija.

Televīzijas atlašu laikā Anastasija sadraudzējusies ar vairākiem dalībniekiem, un viena no dalībniecēm aizveda viņu uz jūru, tas bijis ļoti patīkami. Baltkrievijas pilsone Latvijas iedzīvotājus sauc par ļoti draudzīgiem, atvērtiem un labiem cilvēkiem.

“Ja tikšu šovā tālāk un man būs jādzied latviešu valodā, to noteikti darīšu. Sākumā iztulkošu dziesmu uz savu dzimto valodu, lai izprastu jēgu, ko dziesmas autors vēlas ar to pateikt, tad iemācīšos vārdus latviski un dziedāšu. Man, protams, būs akcents, bet tas bieži vien kalpo kā papildu “odziņa”,” smaida Anastasija.

Kā īpašo lietu, to, ko var nosaukt par personīgo “X Faktoru”, Anastasija nosauc faktu, ka ir ļoti viegli ievainojama, viņa visu, kas apkārt notiek, pārdzīvo un laiž caur sevi. Tas palīdz izdziedāt dvēseli.

Anastasija ļoti vēlas uzvarēt, ja tā notiks, viņa veidos karjeru Latvijā, kā nekā valsti ir jau iemīļojusi, bet tas neliks aizmirst dzimteni, tur viņa arī atgriezīsies.

”Ģimene un draugi bija ļoti pārsteigti, uzzinot, ka braucu uz Latviju, lai piedalītos šova atlasē. Mamma par braucienu vispār uzzināja, kad biju jau Latvijā. Visi ļoti priecājas un atbalsta mani, jo saprot, ka sekoju savam sapnim,” priecājas Anastasija.

Dziedāšanu jaunā māksliniece sauc par savu hobiju, bet maizi pelna, strādājot karaokes klubā kā bekvokāliste un reizēm muzicējot restorānos, kā arī viņa mācās par kultūras menedžeri.

Anastasija dzīvo kopā ar mammu un brāli, nav precējusies un šobrīd sevi sauc par no attiecībām brīvu sievieti.

”Vārds mīlestība man nozīmē tiekšanos uz augstāko, sevis attīstību garīguma līmenī, tikai tad, kad esi piepildīts kā personība, tu vari mīlēt un dot mīlestību citiem. Ticu arī mīlestībai no pirmā acu uzmetiena, man tā ir bijis, attiecības beidzās, bet sajūta, ka, ieraugot otru, aizraujas elpa, ir lieliska,” tā Anastasija.

Dzīvē skaistā dziedātāja vadās pēc teiciena, kas neriskē, tas nedzer šampanieti. Ja neriskē var līdz dzīves beigām strādāt nemīlamu darbu un darīt lietas, kuras nerada prieku. Jāriskē un jāseko sapņiem, nesanāks no pirmās reizes jāmēģina vēl un vēl.

”Mans lielākais dzīves varonis ir mana mamma. Viņa uzaudzināja mani un brāli praktiski viena pati. Mūsu tēvs smagi un ilgi slimoja, un nomira, kad man bija sešpadsmit gadi. Mamma strādāja divos darbos, lai mēs varētu mācīties, nodarboties ar to, ko mīlam, lai mums nekas netrūktu.

Viņa vienmēr bija ļoti nogurusi, bet priecājās par mums un nekad nepadevās. Esmu viņai ļoti pateicīga par visu, kas man ir, kā arī par to par kādu cilvēku esmu kļuvusi. Tagad ir mana kārta dot viņai un iepriecināt viņu,” ar lepnumu paziņo Anastasija.

Ja Anastasija uzvarēs šovā ”X Faktors” uzvaru viņa veltīs savai mammai, lai mamma redz, ka viņas upuri nav bijuši velti.

2 komentāri