“X Faktora” uzvarētāju gaida prāva naudas summa

2 komentāri
“X Faktora” uzvarētāju gaida prāva naudas summa
Foto: Skaties.lv

Rudenī kanāls TV3 sāks rādīt pasaulē lielu atpazīstamību ieguvušais dziedošo talantu šovs “X Faktors”, kura publiskā atlase Latvijā jau notikusi. Līdz ilgi gaidītajam notikumam ir vēl daudz neatbildētu jautājumu, bet vienu no tiem atbildēsim šodien – ko tad iegūs šova uzvarētājs!?

Kā jau tas ierasts šādos šovos, uzvarētājam parasti tiek dāsns atalgojums vai kāds cits labums, ko izmantot sava profesionālā ceļa bruģēšanā. Arī Latvijas “X Faktors” nebūs izņēmums, tāpēc nolemts, ka 3. decembrī kronētais uzvarētājs saņems naudas balvu.

Konfeti jūrai līstot pāri galvām, 3. decembra vēlā vakarā uzvarētājam tiks pasniegti 10 tūkstoši eiro, portālam Skaties.lv apstiprināja šova veidotāji. “Tos viņš vai viņa varēs iztērēt pēc savas sirds patikas,” tā “X Faktora” producenti. Lai nerastos potenciāli pārpratumi nākotnē, jāpiebilst, ka iegūtā naudas balva apliekama ar nodokli.

Foto: “X Faktora” atlase Rīgā sasniedz savu kulmināciju

Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūs panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Starp spožākajiem ”X Faktora” veiksmes stāstiem, kuri ieguvuši pasaules slavu pēc dalības šovā, var minēt tādus vārdus kā ”One Direction”, Džeims Arturs (James Arthur), Leona Levisa (Leona Lewis).

2 komentāri