“X Faktora” uzvarētāju gaida prāva naudas summa

2 komentāri
“X Faktora” uzvarētāju gaida prāva naudas summa
Foto: Skaties.lv

Rudenī kanāls TV3 sāks rādīt pasaulē lielu atpazīstamību ieguvušais dziedošo talantu šovs “X Faktors”, kura publiskā atlase Latvijā jau notikusi. Līdz ilgi gaidītajam notikumam ir vēl daudz neatbildētu jautājumu, bet vienu no tiem atbildēsim šodien – ko tad iegūs šova uzvarētājs!?

Kā jau tas ierasts šādos šovos, uzvarētājam parasti tiek dāsns atalgojums vai kāds cits labums, ko izmantot sava profesionālā ceļa bruģēšanā. Arī Latvijas “X Faktors” nebūs izņēmums, tāpēc nolemts, ka 3. decembrī kronētais uzvarētājs saņems naudas balvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konfeti jūrai līstot pāri galvām, 3. decembra vēlā vakarā uzvarētājam tiks pasniegti 10 tūkstoši eiro, portālam Skaties.lv apstiprināja šova veidotāji. “Tos viņš vai viņa varēs iztērēt pēc savas sirds patikas,” tā “X Faktora” producenti. Lai nerastos potenciāli pārpratumi nākotnē, jāpiebilst, ka iegūtā naudas balva apliekama ar nodokli.

Foto: “X Faktora” atlase Rīgā sasniedz savu kulmināciju

Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūs panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Starp spožākajiem ”X Faktora” veiksmes stāstiem, kuri ieguvuši pasaules slavu pēc dalības šovā, var minēt tādus vārdus kā ”One Direction”, Džeims Arturs (James Arthur), Leona Levisa (Leona Lewis).

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl