”X Faktora” uzvarētāja Kattie sajūsmā par dziesmu rakstīšanas nometni. Tapuši vairāki hiti!

2 komentāri
”X Faktora” uzvarētāja Kattie sajūsmā par dziesmu rakstīšanas nometni. Tapuši vairāki hiti!
INSTAGRAM

Šova ”X Faktors” uzvarētāja Kattie no 2. līdz 4. aprīlim piedalījās ”RigaLive” dziesmu rakstīšanas nometnē. Dziedātāja sajūsminās par iegūto pieredzi un jaunajiem draugiem.

Pirmajā nometnes dienā notikušas meistarklases un dalībnieku iepazīšanās. Ikvienam bija iespēja izvērtēt potenciālos komandu biedrus un izteikt vēlmes par kolēģiem.

Kattie stāsta, ka jau nākamajā dienā dziesmu rakstīšanas nometnes dalībnieki tika sadalīti grupās un dienas laikā bija jārada dziesma!

Foto: Rīgā atgriezusies ”X Faktora” uzvarētāja Kattie

”Biju komandā ar Dj Rudd un dziedātāju, dziesmu autoru Džoniju Palmeru. Kopā radījām jautru, ātra tempa popdziesmu, kura iemantoja arī žūrijas simpātijas,” priecājas Kattie.

Dziesmas lirikas ir Kattie ideja, vārdi stāsta par viņa ceļu ”X Faktora” laikā, ierašanos Latvijā un draugu iemantošanu.

Toties nākamajā dienā dziedātāja bija komandā ar grupas ”Double faced eels” dibinātāju Marku un producentu Beriju Maknīlu.

Otrā dziesma, kuras radīšanas komandā bija šova uzvarētāja, bija balāde, kas arī patika žūrijai. Kattie priecājas, ka nometnes ietvaros izdevies sevi parādīt no dažādām muzikālajām pusēm.

”Esmu sajūsmā! ”RigaLive” ir fantastisks pasākums. Divas grūtas dienas, mazliet nervu šūnu, kā nekā radīt dziesmu dienas laikā nav viegli. Viss bija lieliski, patīk tāda radoša atmosfēra,” tā Kattie.

Dziedātāja Kattie atklāj savu notievēšanas recepti

Māksliniece bēdājas, ka nometne ilgusi tikai trīs dienas, viņa labprāt vēl veltītu laiku dziesmu radīšanai. Tāpat interesanti ir vienkārši sarunāties ar tik daudz radošiem cilvēkiem.

”Man nekad nav bijusi tik interesanta pieredze. Dienu atrasties mazā studijā, kopā ar pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, kopīgas valodas meklēšana un dziesmas izveidošana,” sajūsminās Kattie.

Mūziķe priecīgi paziņo, ka pēc šāda darba maratona no studijas ikviena komanda iziet jau kā draugi, ne svešinieki.

Toties dodoties mājās gulēt, nav iespējams aizmigt, galvā skan izveidotā dziesma un ģenerējas jaunas idejas.

Kattie ir droša, ka nometnes ietvaros ir radīti vairāki hīti, kuri drīz vien atradīs savus klausītājus. Arī par savu komandu veikumu māksliniece ir droša un abās dziesmās saskata hītu potenciālu.

2 komentāri