”X Faktorā” uzvar Elīna Gluzunova

171 komentārs
”X Faktorā” uzvar Elīna Gluzunova
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Svētdienas, 15. decembra, vakarā ar Elīnas Gluzunovas uzvaru noslēdzās šova ”X Faktors” trešā sezona. Otrajā vietā palika Diāna Paško, bet trešo ieguva Klāvs Ozols. Skaties.lv piedāvā ieskatīties fināla kadros un vēlreiz baudīt izšķirošos numurus.

Finālā Diāna Paško, Klāvs Ozols un Elīna Gluzunova kāpa uz skatuves, lai izpildītu vispirms katrs pa solo dziesmai, bet pēc tam dziedātu duetā ar kādu no Latvijas skatuves zvaigznēm.

Koncertu atklāja Diāna ar dziesmu no savas balss līdzinieces Šēras repertuāra. Savukārt duetu sadaļā Diānai talkā nāca ”Prāta vētra”. Kopā ar latviešu grupu Diāna pirmo reizi šova vēsturē dziedāja latviešu valodā – mūziķi izvēlējušies skatītājiem piedāvāt dziesmu ”Ogles”.

Klāvs uzstājās duetā ar Aminatu, izpildot ”Love Injected”, kurš Latviju atkal atgrieza panākumu virsotnē ”Eirovīzijā”, bet solo numuram bija izraudzījies ”The Beatles” populāro ”Hey, Jude”, pats sēžoties pie klavierēm.

Elīna publiku priecēja ar diviem pretēja stila priekšnesumiem. Vienā no tiem Elīnai pievienojās koris ”Maska”, bet kopā ar ”Instrumentiem” Elīna izpildīja dziesmu, kura vienkārši nevar nepatikt – jestro ”HES un Tu”.

Skatītājus balsošanas laikā priecēja Dona un pagājušās sezonas uzvarētājas Kattie uzstāšanās. Pēc tam balsošana tika pārtraukta un atklāts trešās vietas ieguvējs – Klāvs Ozols. Savukārt abām meitenēm bija jācīnās superfinālā.

Diāna superfinālam bija izvēlējusies ”I’m not the only one” no Sam Smith repertuāra.

Savukārt Elīna dziedāja aizkustinošo Eltona Džona ”Can you feel the love tonight”.

Galu galā, par uzvarētāju saskaņā ar balsojumu atzīta Reiņa Sējāna komandas dalībniece Elīna Gluznova.

Skaties.lv sveic Elīnu ar uzvaru un novēl lieliskus panākumus mūzikā!

TOP komentāri

  • V3
    +115 +103 -12

    V3

    Aijas lētais triks ar Prāta vētru nenostrādāja. Pat uzvarētāju neapsveica, skatītāji, domāju ka pagājušās nedēļas Aijas gājienus gan jau ka nebija aizmirsuši, lūk arī palika ar garu degunu. Diānu nevarēja dzirdēt, likās ka Renārs viens pats dzied.
  • ...
  • Kristiāna Djačuka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!