12 komentāri

Svētdienas, 27. oktobra, vakarā TV3 piedāvā grandiozā šova ”X Faktors” noslēdzošo ”krēslu izaicinājuma” raidījumu, kurā savas komandas komplektēs mūziķi Intars Busulis un Marats Ogļezņevs. Skaities un izsaki viedokli par topošajām zvaigznēm!

Intars jau otro gadu sadarbosies ar vokālajām grupām, bet Marats savā pirmajā gadā mentora ampluā izaugsmē palīdzēs puišiem vecuma kategorijā līdz 25 gadiem.

”Esat dabūjuši otro labāko mentoru ”X Faktorā”! Ja būsiet jūs paši, tad jums neko nevajag pierādīt. Ja ar prieku darīsiet, skatītājiem un man, izdosies ieraudzīt labāko, kas iespējams šovā,” dalībniekus uzrunā Intars.

Starp dalībniekiem, kuri sacentīsies par iespēju turpināt dalību šovā, būs pieredzes bagātā grupa ”Limonāde”, kura līdz šim dziedājusi populāriem māksliniekiem bekvokālu, puišu grupa ”Smile”, dvīņu māsas ”Rozes” un labāko draudzeņu duetu ”The Gardens”.

Kā uzrunā dalībniekiem paziņos Marats, viņš ir priecīgs, ka viņam tikusi tieši šī kategorija – puiši vecumā līdz 25 gadiem.

”Ceru redzēt degsmi, pārliecību, par to, ko darāt. Apziņu, ka mūzika ir sirdslieta! Galvenais nepievilt pašiem sevi – krēsli ir tikai trīs, tātad izlieciet sevi visu,” jauniešus iedvesmos Marats.

Skaties ”krēslu izaicinājumu” svētdien, 27. oktobrī, plkst. 20.20 telekanālā TV3! Nepalaid garām iespēju vērot, kā dzimst zvaigznes!

TOP komentāri

 • Aija

  Aija

  Man likās, ka xfaktors ir domāts jaunajiem mūzikas talantiem. Ko Limonāde dara jauno dziedātāju šovā?
 • 💺
 • Eva
  +5 +4 -1

  Eva

  Kevinam ir tik spožš vokals un tada parliecinātība uz skatuves, ka visi parejie liekas pelēki, man šķiet ka šis šovs viņam nav īsti piemerots, viņš to jau ir pāraudzis, un Marats nezinās, ko ar viņu darīt. Bet no manis Kevinam bravo.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!