67 komentāri

Svētdienas, 17. novembra, vakarā TV3 piedāvā grandiozā šova ”X Faktors” trešo tiešraides raidījumu, kur pārraidē no Rīgas kinostudijas varēs vērot spraigu cīņu, kurā par iespēju turpināt dalību projektā sacentīsies 10 jauni un talantīgi mūziķi un vokālās grupas. Skaities un izsaki viedokli par topošajām zvaigznēm!

”X Faktora” trešās tiešraides tēma ir ”Mīlas dziesmas”, un koncertā skanēs kompozīcijas gan no pasaules, gan latviešu mūzikas zvaigžņu repertuāra.

Koncertā dzirdēsim Aijas Andrejevas dziesmu “Soļi”, Renāra Kaupera “Mazā bilžu rāmītī”, Robija Viljamsa “Angel” un citas dziesmas.

Šova rīkotāji liek pieaugt spriedzei, mainot izbalsoto dalībnieku skaitu un padarot konkursu vēl aizraujošāku, un arī šajā vakarā sacensību nāksies atstāt diviem finālistiem.

Skaties aizraujošo ”X Faktora” trešo tiešraidi svētdien, 17. novembrī, plkst. 20.20 telekanālā TV3! Nepalaid garām iespēju vērot, kā dzimst zvaigznes!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!