Komentāri
“X Faktora” superfināliste Līga Rīdere priecīgi atklāj, ka tagad ir mamma uz pilnu slodzi
Līga Rīdere (F64)

Tūlīt, tūlīt noslēgsies 2017. gads, kas ļoti trekniem burtiem atzīmēsies Latvijas šovbiznesā, jo 3. decembrī noslēdzās pirmā Latvijas “X Faktora” sezona. Viena no superfinālistēm bija dziedošā veterinārārste Līga Rīdere, kura pēc šova noslēguma uz pilno slodzi pilda mammas un sievas pienākumus.

Enerģijas pilnā mamma

“Nu jau drīz mēnesis būs pagājis kopš “X Faktora” izskaņas, un esmu sapratusi, ka atpūsties varu ļoti ātri, jo trešajā dienā pēc šova beigām jutos enerģiska un gatava darboties,” portālam Skaties.lv par laiku pēc “X Faktora” stāsta L. Rīdere. Tagad viņa atkal uz pilnu slodzi ir mamma saviem dēliem – Regnāram un Eināram, taču pilnīgi šo laiku viņa baudīt nevarēja. “Gandrīz visa ģimene saaukstējāmies – sāka bērni, tagad arī es,” tā Līga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

14 nedēļas ir ļoti ilgs laika posms, īpaši mammai, kura tik tikko laidusi pasaulē bērniņu. Tagad Līgai ir laiks nodoties tam, kam “X Faktora” laikā nebūtu bijis vaļas: “Mēs visi esam ļoti priecīgi, ka tagad varam būt kopā. Izbaudām svētkus, apciemojot radus, jo pirms tam četrus mēnešus to šova dēļ nevarējām izdarīt,” par Ziemassvētkiem Rīderu ģimenē stāsta dziedātāja.

Apskati, kā dzīvo “X Faktora” zvaigzne Līga Rīdere

Kas notiks 2018. gadā?

Tas, ka noslēdzies “X Faktors” nenozīmē, ka dziedāšana mesta pie malas. Svētku laikā Līga paguvusi aizvadīt arī vienu koncertu, kurā uzstājās kopā ar citu šova dalībnieku Edgaru Kreili. “Visam pa vidu sanāca arī iepriecināt bērnus Aucē, bet nākamā uzstāšanās paredzēta 29. decembrī, kur uzstāšos kanāla TV3 Jaunā gada šovā “Savādi gan!”.

Nonācām arī pie jautājuma, kas tiks iesākts ar jauno, 2018. Gaiļa gadu, bet pagaidām skaidras vīzijas 30 gadīgajai veterinārārstei neesot. “Jaunais gads vēl autiņos tīts, bet par mani noteikti vēl dzirdēsiet. Turpināšu stāstīt savu sakāmo ar mūzikas palīdzību. Bet to, kur, kad un kā – rādīs laiks,” noslēpumaina ir Rīdere.

Sarunas noslēgumā viņa bija sagādājusi arī novēlējumu saviem klausītājiem: “Dzīvojiet! Lai Jaunais gads nes daudz iespēju. Atliek tikai tik daudz, cik saņemt sevī drosmi, un jādara viss uz 120%. Jādara viss, kas ir iespējams!”