10 komentāri
”X Faktora” šlāgerpanka rupeklis ”Covid-19” laikā strādā sociālajā centrā
SKATIES

Kamēr daļa Latvijas mūziķu šobrīd sūrojas par gūto dzīvi un koncertu aizliegumiem, citi veikli atrod alternatīvus veidus, kā var būt noderīgi sabiedrībai. ”X Faktora” skandalozais šlāgerpanka rupeklis Artur Von Lettland ”Covid-19” laikā rosās kā mediķis sociālajā centrā.

Arturs ”X Faktora” laikā sevi stādīja priekšā kā šlāgerpanka rupekli un prezentēja ar pašsacerētu, rupju dziesmu ”Optima līnija”, kurā tika melodiski izsāpēta smeldze par divlitrīgo alus pudeļu aizliegumu Latvijā. Noklausies TE!

Tagad viņa dzīve apgriezusies kājām gaisā.

”Strādāju Mežciema sociālās aprūpes centrā. Mēs esam viens no retajiem aprūpes centriem, kurā, pateicoties savam darbam, neesam to draņķi ”Covid-19” ievazājuši,” sarunā ar Skaties.lv savu jauno arodu atklāj Arturs.

Viņa ikdiena paiet, aprūpējot vecus ļaudis. Kā smejas mūziķis, dzīve un mīļotā sieviete kopā piespiedušas mainīties. ”Esmu tādās jaunās, labās attiecībās, sanāk, ka meitene mani uzveda uz pareizā ceļa,” smaida mūziķis.

Arturs atteicies no alkohola lietošanas un skandalozās dzīves. Taču rokenrols joprojām ir viņā.

”Kāpēc gan lai tas neietu kopā ar darbu sociālajā centrā? Tur daudziem rokenrols patīk, arī pacientu vidū. Ir gadījies sociālajā centrā arī uzspēlēt,” stāsta Artis.

Arturs, kurš pats atteicies no alkohola lietošanas, sācis mācīties medicīnu un strādāt šajā sfērā, var pastāstīt, ka alkohola lietošanas apmēru samazināšanai būs tikai pozitīvs efekts uz veselību, arī šajā laikā.

”Bija uzpūsta pīle par to, ka alkoholiķiem esot mazāks saslimstības risks. Ja mēs runājam par bakteriālām slimībām, tad jā. Iekaisums, sepse – tad tu teorētiski vari ar akūtu alkohola intoksikāciju nomākt saslimšanu.

Bet, tā kā vīruss ir iekššūnu parazīts, vienkāršā valodā runājot, ”lai iznīcinātu prusakus, tev ir jānosvilina sava māja”. Attiecīgi – ja tu noindē savu šūnu, tu noindē arī to vīrusu, bet, jā, tas nav īsti racionāli,” smejas Arturs.

TOP komentāri

 • ..
 • Kate
  +5 +5 0

  Kate

  Pretīgs un vulgārs tips. Riebīgs sovinists, mužīgi piedzēries un rupš!
 • KK
  +6 +5 -1

  KK

  Malacis! Pārējiem mūziķiem, kas gaudo, ka nevar uzstāties un raksta petīcijas, derētu pamācīties!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!