5 komentāri

Kanāla TV3 dziedošo talantu šova “X Faktros” dalībniece Nadežda Maņkeviča šodien laidusi klajā savu debijas singlu – komponista Laura Valtera dziesmu “Jūtam tik un tā”. 

“Kādā svētdienas vakarā es biju ieslēdzis “X Faktoru”, un ieraudzīju tur uzstājamies Nadeždu. Tajā brīdī es sajutu, ka viņa ir īpašs cilvēks, spēcīgas balss īpašniece ar savu pārliecību, un viņai šī kompozīcija būs ļoti atbilstoša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau nākamajā dienā sazinājāmies, un Nadežda pēc pāris dienām apmeklēja manu koncertu, lai saprastu, vai viņu kopumā uzrunā mana mūzika un tas, kāds ir mans skatījums uz dzīvi. Tā nu tie muzikālie ceļi savijās, un man ir patiess prieks un gandarījums par to, kā šī dziesma šobrīd skan!” par sadarbību ar Nadeždu stāsta dziesmas mūzikas un teksta autors, Latvijā pazīstamais mūziķis un Eirovīzijas atlases dalībnieks Lauris Valters.

Nadežda Maņkeviča, neskatoties uz to, ka tika uzskatīta par vienu no spēcīgākās balss īpašniecēm pirmās sezonas “X Faktorā”, izstājās jau otrajā fināla kārtā, taču jau tad portālam Skaties.lv solīja, ka sapnis par mūziku ar to neapstāsies.

“Mūzika ir manas dzīves ļoti svarīga daļa. Tieši tāpēc man bija svarīgi piedalīties tik populārā šovā kāds ir “X Faktors”. Taču ikvienam jaunam mūziķim ir ārkārtīgi būtisks repertuārs, tādēļ esmu pateicīga Laurim Valteram par doto iespēju. Šī dziesma mani uzrunāja, jo gada nogale ir pārdomu laiks. Dziesma aicina domāt par saviem tuvajiem, lai kur arī viņi tagad būtu! Mierpilnus un sirsnīgus svētkus Jums!” tā pati Nadežda.

Lauris Valters vairāk kā 10 gadus ir bijis grupas “Ēnas” līderis, šobrīd jau vairākus gadus solo mākslinieks! Lauris ir daudzu Latvijā labi atpazīstamu dziesmu autors – “Neprātīgais”, “Tad apstājās laiks”, “Magic Years”, “Dziesma pustumsā”!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!