1 komentārs
“X Faktora” Rīgas atlasē spoži sevi piesaka šova zvaigzne Sandija Vīgante
NAURIS GARKAKLIS, SKATIES

“X Faktora” Rīgas atlasē neiztikt bez jau labi zināmiem un savulaik iemīļotiem talantiem. Par pārsteigumu parūpējās dziedātāja Sandija Vīgante, kuru iepazinām šovā “O Kartes skatuve”. Gadu laikā māksliniece darīja dažādus darbus, bet mūzika tā ari nepameta viņas sirdi.

Sandija uz atlasi ieradās priecīga, emociju pārpilna, jo tā bija viņas iespēja atkal kāpt uz skatuves un pierādīt sevi žūrijai.  Gadu laikā Sandija ļoti mainījusies un nu priecē ar jaunu frizūru – afro bizītēm.

“Tā kā šī nav mana pirmā pieredze televīzijas šovos bija bailīgi nākt un mēģināt. Gribu, lai visi saprot, ka vairāk neesmu tā astoņpadsmit gadus vecā meitene, kura biju “O Kartes skatuve” laikā. Laiks ir gājis uz priekšu un arī es esmu mainījusies,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Sandija.

Atlasē dziedātāja izpildīja James Morrison dziesmu “You give me something” un pārliecināja žūriju par savām vokālajām prasmēm un emocionalitāti.

Par to, kāpēc Sandija izvēlējusies otro reizi pierādīt sevi šovā mūziķe saka, ka atguvusi ticību sev un šovs ir veids kā nodot klausītājiem savas orģināldziesmas.

“Gadi iet uz priekšu, apzinos, ja vēlos, ko sasniegt ir jāiet un jādara. Viens mans draugs teica, ja nesanāks pirmajā reizē, otrajā, nekur nav garants, ka trešā reize nebūs mana liktenīgā,” aizdomājas Sandija.

Mūziķe aizdomājas un paziņo, ka nav līdz galam atradusi žanru, kurā justos kā zivs ūdenī, tāpēc “X Faktors” būtu lieliska iespēja atrast īsto mūzikas stilu un ļaut sevi kā mālu mīcīt dažādās muzikālās izteiksmēs.