106 komentāri
”X Faktora” pusfinālā neiekļūst ”Rozes” un Artis Zaķis
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS

1. decembra vakarā skatījāmies ”X Faktora” piekto tiešraidi, kurā izšķīrās pusfināla liktenis. Tiešraidē jaunie talanti izpildīja dīvu un grandu lielākos hitus.

Piektajā tiešraidē izskanēja grupu ”Opus Pro” un ”The Sound Poets” lielākie hiti, kā arī dziedātāja Dona, pasaules dīvu Vitnijas Hjūstones, Adeles, SIA, Rihannas nozīmīgākie skaņdarbi.

Skatuves noformējums spožāks par vokālu. ”Rozes” nepārsteidz žūriju

Dalībnieki no žūrijas saņēma gan nopēlumu, gan uzslavas!

Beigu beigās skatītāji lēma, ka šovu bez iespējas dziedāt glābējdziesmu pamet duets “Rozes”.

Reinis Sējāns Arta Zaķa priekšnesumu novērtē kā ”smagnēju”

Iespēju izglābties un dziedāt glābējdziesmu saņēma Marata komandas pārstāvji Artis Zaķis un Klāvs Ozols.

Žūrijas balsojums parādīja, ka mājās jādodas Artim Zaķim.

Jau pēc nedēļas skaties šova pusfinālu, kurā savus talantus demonstrēs – Klāvs Ozols, Diāna Paško, Elīna Gluzunova un Reinis Liepa.

TOP komentāri

 • Par Klāvu
  +52 +43 -9

  Par Klāvu

  Tā kā pati nodarbojos ar mūziku, varu teikt, ka arī Klāvam šī ne tuvu nebija labākā dziedāšanas reize! Otrajā dziesmā PILNĪGI visa dziesma bija par zemu! Es nezinu, kaut kā tas šovs paliek arvien garlaicīgāks..
 • ...
 • Alise.
  +32 +29 -3

  Alise.

  Kā var tā runāt par otru cilvēku? Kas tev daļas gar viņa gejiskumu/ negejiskumi ( infaltila vārdu izvēle tev)?! Ja jau tas tik ļoti satrauc būtu jāpadomā kāpēc? Vai pašam ar to nav problēmas? Parasti otrā redz to,kas sevī ļoti kaitina.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!