Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

26 komentāri
“X Faktora” pusfinālā Elīna Gluzunova veltīs īpašu dziesmu Reinim Sējānam
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktora” dalībniece Elīna Gluzunova vienu no dziesmām, kuru izpildīs pusfinālā, uzskata par savu vakara trumpi. Tāpat mūziķe nosauc iemeslus, kāpēc viņai jānokļūst finālā un to, kāpēc uzskata, ka Diāna ir visvairāk pelnījusi uzvarēt!

Kā lielāko pusfināla izaicinājumu dziedātāja nosauc Vitnijas Hjūstones dziesmu ”I have nothing”.

Elīnas Gluzunovas uzstāšanās piektajā tiešraidē!

”Nav svarīgi – klasika vai jauns hits, sava valoda ir jāsaglabā!” Elīna Gluzunova lepojas, ka dzied latviski

”Izpildot tādas dīvas dziesmu, ir jāiegulda milzīgs darbs, baidos kļūdīties. Mēģinājumi bija pat ar asarām. Jāspēj sakopot emocijas un jāizlaiž tās uz skatuves ar pilnu jaudu un atdevi. Dziesma nebūs pakaļdarinājums, tā būs daļa no manis,” tā Elīna

”I have nothing” tiks veltīts skatītājiem, faniem, cilvēkiem, kuri ir Elīnai palīdzējuši nokļūt pusfinālā.

”Otra dziesma būs Olgas Rajeckas hits ”Svētku diena”, kuru veltīšu savam mentoram, kuram vakar bija dzimšanas diena. Dziesmai ir slēpts vēstījums – lai kā man ietu visu nedēļu, svētdienās es uzkāpju uz skatuves kā savā svētku dienā,” smaida Elīna.

Olgas hitu dziedātāja uzskata par savu pusfināla trumpi.

Pusfināla nedēļu Elīna raksturo kā spriedzes pilnu, jo ir tikai četri dalībnieki un katrs tīko iekļūt finālā.

Elīna Gluzunova zālēm un sentēvu metodēm saka – NĒ! Kā dziedātāja uzveic slimības?

Šova fināliste priecājas, ka svētdienās vienmēr viss sakārtojas pats no sevis. Kāpjot uz skatuves, viņa skaidri zina, ko vēlas, kādu emociju dāvāt cilvēkiem, tāpēc tic, ka koncertos kāds augstāks spēks stāv viņai līdzās.

Katru reizi topošajai māmiņai ejot uz skatuvi, aizkrīt elpa, viņa nevar pilnībā ievilkt elpu, tas izdodas tikai īsi pirms dziedāšanas. Nepalīdz ne ūdens, ne citi veidi, viss notiek pats no sevis, bet īsu mirkli pirms priekšnesuma.

”Uzskatu, ka man jāiekļūst finālā, jo esmu šīs nedēļas cīnījusies pa divi, negribu uzsvērt grūtniecību, bet man tomēr sajūtas ir atšķirīgākas nekā citiem dalībniekiem, tāpat arī emocionālā noturība. Esmu spējusi saņemties par spīti visam,” priecājas Elīna.

”Lai arī elpošana ir apgrūtināta, rezultātam tas netraucē.” Elīna Gluzunova par uzstāšanos gaidību laikā

Dziedātājas mērķis ir iekļūt finālā, bet tālākajam nav nozīmes, kā nekā fināls parāda, ka esi labāko trijniekā.

”Novēlu uzvaru ikvienam no mums. Tomēr man nav problēma atzīt, ka visvairāk uzvarēt ir pelnījusi Diāna. Viņa iegulda visvairāk darba, mēģina savas dziesmas visu laiku, tā ir pareizākā attieksme, mēs pārējie no tā varam mācīties,” neslēpj Elīna.

TOP komentāri

 • Gunta
  +37 +30 -7

  Gunta

  Patīk klausīties Elīnas priekšnesumu,bet Diāna apnīk ,jo nemainās,gribētos dzirdēt kādu dziesmu latviešu valodā.
 • Seviljana
  +32 +24 -8

  Seviljana

  Vai kāds, kurš pauž negatīvus viedokļus, Elīnu personīgi pazīst?! Es nē, bet intervijās nenolasu nedz iedomība, nedz augstprātība utt., par ko te tiek aizgūtnēm spriests. Elīnai ir skaista balss, viņa ir dabiska, tāpat kā Klāvs un Reinis.
 • turies

  turies

  Elīna vislabākā! Un kauns tiem, kuri izplata baumas! Anonīmi, baigie varoņi! Balss fantastiska! Diānai viss vienādi! Un nedzied latviski! Attieksme skaidra!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!